Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Saulės miesto Šiaulių regbio stadione gegužės 15 d. vyko šventė – tarptautinis vyrų regbio septynetų turnyras „Šiauliai 7‘s“, skirtas Šiaulių regbio klubo „BaltRex“ 30-mečiui, Lietuvos regbio 60-mečiui ir Šiaulių organizuoto sporto 100-mečiui paminėti.

 Plačiau >

Šiaulių oro uosto teritorijoje vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuota Generalinė asamblėja, draugėn sukvietusi Šiaulių ir Telšių regiono verslo bendruomenę. Laikantis visų saugumo reikalavimų, pagerbti verslo atstovai, apdovanotos sėkmingai savo veiklą vystančios įmonės.

 Plačiau >

Estijos kapitalo orlaivių techninės priežiūros ir remonto įmonė „Aviatic MRO“ tarptautiniame Šiaulių oro uoste pradėjo pirmuosius apie 20 mln. eurų vertės lėktuvų angaro statybos darbus. Įmonės išsinuomotame sklype balandžio mėnesį buvo įkalti pirmieji poliai pamatams, o patį angarą bus galima pradėti eksploatuoti 2022 metų antrąjį ketvirtį.

 Plačiau >

Gegužės 15-oji – tai data, kurią turėtų žinoti ne tik visa regbio bendruomenė, bet ir visi šiauliečiai bei miesto svečiai. Jau šį šeštadienį Šiaulių regbio stadione (Gardino g. 14) startuos tarptautinis regbio-7 turnyras „Šiauliai 7s“. Šį regbio turnyrą globoja Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių bendradarbystės centro „Spiečiaus“ nariai Benas Dobrikas ir Emilis Markulis yra patyrę verslininkai: sukūrę ne vieną verslą dabar drauge vysto „Getfix“ platformą, kuri jau sulaukė investuotojų dėmesio ir pritraukė 100 000 eurų investiciją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje apsilankė Telšių savivaldos atstovai. Svečius sutiko miesto meras Artūras Visockas ir mero pavaduotoja Simona Potelienė.  Telšiškiai domėjosi, kaip veikia prieš pusantrų metų Šiauliuose įsteigtas Miesto koordinavimo skyrius, kaip priimama, apdorojama iš gyventojų gaunama informacija apie mieste užfiksuotus nusižengimus ar netvarką, kaip į tokius signalus reaguojama. Svečiai taip pat lankėsi ir miesto viešojo keleivinio transporto bendrovėje „Busturas“.

 Plačiau >

Likus lygiai mėnesiui iki valstybinių brandos egzaminų sesijos, Šiaulių miesto savivaldybė kartu su Vilniaus universitetu skelbia iniciatyvos „Šiauliai auga“ pradžią. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – padėti visiems Šiaulių regiono abiturientams tinkamai pasiruošti egzaminams, suteikiant jiems nemokamą, profesionalią korepetitorių pagalbą patogiu laiku.

 Plačiau >

Tarpukario Lietuvoje prof. Stasys Šalkauskis užėmė ypatingą vietą lietuvių intelektualų gretose, tad šiandien, minint filosofo 135-ąsias gimimo metines, prasminga prisiminti jo filosofinę mintį ir puoselėtas idėjas.

 Plačiau >
Vaikų gynimo diena
2021-05-12

Prasideda registracija į šventę „ Aš – mažasis šiaulietis 2021", kuri vyks birželio 1-ąją.

Registraciją rasite čia

PROGRAMA

 Plačiau >

Gegužės 9-oji – Europos diena. Šiaulių miesto Švietimo centras, minėdamas šią dieną, nuotoliniu būdu suorganizavo forumą Lietuvos pedagogams ,,Iššūkiai Europos Sąjungai ir ateities scenarijai“. Renginyje dalyvavo per 70 dalyvių, buvo aptartos aktualios  temos: Europos ateitis, ES ir žmogaus teisės, ES plėtra, Europos Sąjungos kultūros politika, ES - JAV ir Kinija.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės pilietis, Šiaulių miesto tarybos narys ir krepšinio klubo „Šiauliai“ vyrų komandos treneris Antanas Sireika šiandien švenčia 65-ąjį gimtadienį! Žinomą šiaulietį pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Antanui Sireikai palinkėta jėgų ir entuziazmo pasiekti ir kitą sportinį – 1000 rungtynių – jubiliejų.

 Plačiau >

2021 m. gegužės 12 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdys valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas tema „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programų finansavimo konkursui.

Šiaulių miesto savivaldybės 2021 metų biudžete numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti.

 Plačiau >

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šiaulių departamentas informuoja, kad H5N8 atmainos paukščių gripo virusu užsikrėtė ir Šiaulių rajono naminių paukščių ūkis, kuriame buvo auginamos vištos.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.