Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

 

 

VISA AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Šiaulių miesto savivaldybės transliuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie viruso COVID-19 plitimo valdymą. Naujausią informaciją pristatė sveikatos priežiūros bei gydymo įstaigų ir nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai. Situacija atrodo nebe tokia įtempta kaip praėjusią savaitę, daugiau užtikrintumo teikia ir Šiaulių mieste taikomos prevencinės priemonės.

 Plačiau >

Karščiuojantiems pacientams, kuriems kūno temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną yra 37,3° C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistinių preparatų vartojimo) ir kuriems pasireiškė bent vienas iš nurodytų viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų: šaltkrėtis, kosulys, gerklės skausmas, pasunkėjęs kvėpavimas.

 Plačiau >

„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) dėl prastėjančios pandeminės situacijos kai kuriuose šalies regionuose nuo šios savaitės gyventojus Raseiniuose, Radviliškyje ir Šiauliuose aptarnaus tik nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus įsakymu, dėl susidariusios situacijos mieste, padidėjus sergamumui koronovirusine infekcija (Covid-19), Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka nuo rugsėjo 25 d. laikinai stabdo renginių organizavimą, o nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 11 d. apriboja paslaugų teikimą vartotojams.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos rugsėjo 23 d. priimtus sprendimus ir rekomendacijas, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka laikinai atšaukia visus renginius, edukacinius užsiėmimus, gyventojų mokymus ir pereina prie nuotolinio skaitytojų aptarnavimo.

 Plačiau >

Lietuvoje sparčiai plintant koronavirusui bei didėjant židinių skaičiui, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ragina įstaigų bei organizacijų vadovus išlikti sąmoningais ir, atsiradus COVID-19 ligos židiniui, nedelsiant organizuoti darbuotojų darbą nuotoliniu būdu. Ministerija primena, kad nuotolinis darbas gali būti taikomas ne tik izoliuotiems, bet visiems darbuotojams, taip pat turėtų būti įvertintos galimybės darbą organizuoti pamainomis.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ nuo rugsėjo 28 d.  Vartotojų priimamojo Pramonės g. 10, Šiauliuose ir V. Dambrausko g. 15, Kuršėnuose patalpose priims tik iš anksto telefonu užsiregistravusius klientus ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu. Registruotis tel. (8 41) 591 261, (8 41) 591 262, (8 41) 591 221 galima jau nuo rugsėjo 25 d.

 Plačiau >

Laisvalaikio leidimas sporto klubuose, šokių studijose ar kitose uždarose erdvėse įprastai rekomenduojamos veiklos, gerinančios fizinę ir psichosocialinę būseną, tačiau daugėjant  susijusių užsikrėtimo atvejų, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai atkreipia dėmesį ir ragina tiek tokias paslaugas teikiančius, tiek užsiėmimus lankančius pasverti rizikas.

 Plačiau >

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nustatytus dar 9 teigiamus koronaviruso (COVID-19) atvejus. Taigi, pirminiais duomenimis, šioje įstaigoje jau nustatyta 11 infekcijos atvejų.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į COVID-19 ligos epideminę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje bei remdamasi karantino laikotarpiu įgyta patirtimi, „Sidabrinė linija“ primena, kad šiuo laikotarpiu ypač svarbu tampa rūpintis vyresnio amžiaus asmenų emocinės ir psichologinės gerovės palaikymu. Kadangi vyresnio amžiaus žmonės bei sergantieji lėtinėmis ligomis yra labiausiai pažeidžiama gyventojų grupė, turinti didelę sunkių komplikacijų riziką užsikrėtus koronavirusu, todėl šioms gyventojų grupėms rekomendacijos ypatingai saugotis išlieka, ir tai neabejotinai turės pasekmių šios gyventojų grupės emocinei ir psichikos sveikatai.

 Plačiau >

Epidemiologinė situacija mieste pristatyta Šiaulių miesto savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje. Kaip informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento direktorė Simona Abromavičienė, per praeitą savaitę Šiaulių apskrityje užregistruotas 131 COVID-19 atvejis, tai beveik tiek pat, kiek per visą pandemijos laikotarpį. Didžiausias praėjusios savaitės židinys – Radviliškio ligoninė, su ja siejami 63 atvejai.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad nuo šiol viešojo maitinimo įstaigose – restoranuose, kavinėse, baruose bei kitose maistą tiekiančiose įstaigose, lankytojai galės nusiimti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius, skydelius ir kt.) tais atvejais, kai prie stalo ar baro yra sėdima.

 Plačiau >

Ši savaitė prasidėjo pakankamai sklandžiai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, pirmadienį naujų COVID-19 atvejų Šiaulių mieste ir apskrityje nebuvo užregistruota.

 Plačiau >

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kaip reikia elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga? Ką turi daryti tėveliai? Ką turi daryti ugdymo įstaigos administracija? Visą informaciją rasite Nacionalinio visuomenės sveikatos centro parengtuose algoritmuose. NVSC algoritmai, kaip elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga

 Plačiau >

Šalies viešojoje informacinėje erdvėje pastebimas didėjantis klaidingos informacijos, susijusios su koronavirusu, srautas. Situaciją stebintys Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento (LK) analitikai atkreipia dėmesį, kad melagingos informacijos taikiniu tampa Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) socialiniai tinklai, kuriuose fiksuojamas didžiausias netikrų paskyrų suaktyvėjimas, nukreiptas prieš kaukių dėvėjimą.

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: