Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių mieste pradedama teikti pavėžėjimo su pagalba paslauga neįgaliesiems. Paslauga bus teikiama Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims su negalia, atitinkantiems tokias sąlygas:
- suaugusiems asmenims su negalia, turintiems 0 – 40 proc. darbingumo lygį;
- senatvės pensijos amžiaus sukakusiems asmenims su negalia, turintiems didelių ir vidutinių specialiųjų poreikių lygį;
- vaikams su negalia, turintiems sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino Šiaulių gimnazijų abiturientus, kurie valstybinių egzaminų sesijoje įvertinti geriausiais balais. Net trys gimnazistai pelnė po tris šimtukus. Miesto vadovas įteikė abiturientams simbolines dovanas su Šiaulių simbolika, padėkos raštus ir kartu su tėveliais pakvietė šventinių pietų.

 Plačiau >

Data – Rugpjūčio 15 d.

Laikas – 11:00 val. -23:00 val.

Renginio vieta – Salduvės piliakalnis.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai:

Masinė sportas visiems mankšta, Olimpinės mylios bėgimas, Vaikų bėgimas, Bėgimas su savo augintiniu, Zumba party, Pramoginė šou ir koncertinė programa didžiojoje scenoje, Įspūdingas ugnies šou spektaklis ,,INTERNO" ir dar daug įvairių veiklų ir pramogų visai šeimai.

 Plačiau >

2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienį, 17–20 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai) vyks Žolinė! Įėjimas nemokamas.

 Plačiau >

Rugpjūčio 21 d.

16 val. baigiamasis ciklo „Susitikimai parodoje „Kovo 11-oji: laisvės istorijos liudijimai“ renginys

 Plačiau >

Per praeitą savaitę (rugpjūčio 3 – 7 dienomis) Šiauliuose atlikta beveik pusantro tūkstančio COVID-19  tyrimų.  Šiaulių mieste per praėjusią savaitę teigiamų COVID-19 atvejų nenustatyta, Šiaulių apskrityje nustatyti – 2 teigiami atvejai.

 Plačiau >

Šiaulių gyventojai viešosiose erdvėse jau gali naudotis nemokamu internetu. Mieste įrengta beveik dvi dešimtys bevielio interneto zonų. Nemokami prieigos taškai įrengti ES ir miesto biudžeto lėšomis. Didžioji dalis jų – lankomiausiose Šiaulių vietose.

 Plačiau >

Šiaulių meras Artūras Visockas inicijavo apklausą dėl stadiono paėmimo miesto poreikiams. Greta centrinio parko teritorijos esantis stadionas dar prieš kurį laiką pateko į privačias rankas. Šiauliečiai elektroninėje platformoje gali atsakyti, ar pritaria stadiono išpirkimui biudžeto lėšomis.

 Plačiau >

Seniūnaičių rinkimai vyks 2020 m. rugpjūčio 29 – 30 d.

Kaip bus balsuojama?

Gyventojų balsavimas rinkimų patalpoje vyks 2020 m. rugpjūčio 29 d. 9 – 13 val.

Balsavimas namuose 2020 m. rugpjūčio 30 d.

Elektroninėmis ryšio priemonėmis 2020 m. rugpjūčio 29 – 30 d.

 Plačiau >

Atkreipiame dėmesį, kad  Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro ansamblio „Suliko“ koncertas, kuris turėjo vykti šį antradienį Chaimo Frenkelio vilos parke, Vilniaus g. 74, dėl atšauktų lėktuvų skrydžių perkeltas į rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, 18 val.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenei perduoti už Jungtinių Amerikos Valstijų paramą įrengti infrastruktūros objektai, esantys Karinių oro pajėgų (KOP) Aviacijos bazėje Šiauliuose. Nauji transporto priemonių ir antžeminės įrangos remonto angarai, operacijų centras, trys peronai, modernios naikintuvų gaudyklės ir vieno iš peronų apšvietimas, keletas orlaivių riedėjimui skirtų takų ir aikštelių, taip pat – antžeminio transporto judėjimo keliai gerina Karinių oro pajėgų aviacijos bazės pasirengimą priimti atvykstančius NATO sąjungininkus, didina sąveikumą ir atgrasymą.

 Plačiau >

Kviečiame savivaldybės specialistus ir vietos bendruomenių atstovus į INTERREG BJR projekto Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“ regioninę konferenciją, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 26 d. Kaune (viešbutis Best Western „Santaka“ Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21, Kaunas).

 Plačiau >

per dvylika metų nuėjote nepakartojamą atradimų ir brandos kelią, kuris padėjo suprasti, kad mokykla – tai ne tik vadovėliai ir egzaminai, bet pirmiausia tai – pažinimo džiaugsmas, bendruomeniškumas ir visą gyvenimą lydėsiantys įsimintiniausių nuotykių prisiminimai. Didžiuojuosi Jūsų pasiekimais ir džiaugiuosi, kad einate kurti ateities Lietuvą ir pasaulį. Brandos atestatų įteikimo šventės proga linkiu Jums ryžto įgyvendinant savo svajones, drąsos pasitinkant būsimus iššūkius ir neblėstančios meilės savo Saulės miestui, kad ir kuriame pasaulio krašte bebūtumėte.

 Plačiau >

Staiga užklupusi pasaulinė pandemija sujaukė įprastą žmonių gyvenimo ritmą, sutrikdė kultūros, švietimo, sporto ir verslo įstaigų darbą, nukėlė iškeltų idėjų ir svajonių įgyvendinimą. Sudėtingas etapas turėjo įtakos kiekvienam – kuriančiam, dirbančiam ar auginančiam vaikus žmogui. Nepaisant to, svarbiausi dalykai išliko, o gal net sustiprėjo. Puikiu to įrodymu gali tapti miesto šventė, prie kurios veiklų įgyvendinimo, kaip ir kasmet, kviečiami prisidėti verslininkai.

 Plačiau >

Garbės piliečio vardo suteikimo komisijai pateiktos penkios kandidatūros:

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.