Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Šiaulių meras susitiko su Prezidentu

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dalyvavo Naujojoje Akmenėje vykusiame Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos susitikime su Šiaulių regiono savivaldybių vadovais. Kalbėdamas su šalies vadovu, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas paprašė palaikymo miestui ir visam regionui svarbiems projektams.

Šalies vadovas Naujosios Akmenės kultūros rūmuose susitiko su Šiaulių miesto, Akmenės, Pakruojo, Šiaulių, Radviliškio, Joniškio rajonų savivaldybių vadovais. Susitikime aptarti visam regionui ir atskiroms savivaldybėms aktualūs klausimai. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sutikime su Prezidentu pristatė informaciją apie Šiaulių regiono potencialą, lėšų poreikį, reikalingą ekonomikai skatinti ir svarbiems projektams įgyvendinti. Miesto vadovas prašė palaikymo ir bendradarbiavimo įgyvendinant Šiaulių miesto iniciatyvas. 

Pasak Artūro Visocko, Šiaulių miesto savivaldybė, siekdama didinti ne tik Šiaulių miesto, bet ir viso Šiaulių regiono konkurencingumą, įgyvendina įvairius didelės apimties, skatinančius ekonominę plėtrą ir investicijų pritraukimą projektus. Tačiau užsibrėžtiems tikslams įgyvendinti vien Šiaulių miesto savivaldybės finansinių išteklių nepakanka, todėl Šiaulių miesto savivaldybė Finansų ministerijos paprašė skirti finansavimą  geležinkelio atšakai įrengti (ji reikalinga investicijų pritraukimui bei Šiaulių pramonės parke ir laisvoje ekonominėje zonoje jau veiklą vykdančioms įmonėms ir gali būti panaudota Lietuvos kariuomenės tikslams įgyvendinti) ir Šiaulių oro uosto infrastruktūros rekonstrukcijai (pasitarnautų privačioms investicijoms pritraukti, darbo vietoms kurti ir Lietuvos valstybei svarbiems projektams, tokiems kaip regioninio Europos Sąjungos civilinės saugos centro įkūrimas, įgyvendinti).

Meras akcentavo, kad Šiaulių miesto iniciatyvas palaikė ir savo parašais patvirtino net 84 Lietuvos Respublikos Seimo nariai.

Šiaulių regiono merų ir Prezidento susitikime taip pat aptarta pandemijos įtaka šalies regionams ir Prezidento inicijuotas ekonomikos skatinimo paketas. Aptartos ir Prezidento teisėkūros iniciatyvos, kuriomis siekiama suteikti daugiau galių savivaldybėms, taip pat – Korupcijos prevencijos ir Viešųjų pirkimų įstatymai.

 

 

Prezidento komunikacijos grupės ir Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos (Robertas Dačkus) nuotraukos


Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: