Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Kviečiame savivaldybės specialistus ir vietos bendruomenių atstovus į INTERREG BJR projekto Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“ regioninę konferenciją, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 26 d. Kaune (viešbutis Best Western „Santaka“ Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21, Kaunas).

 Plačiau >

per dvylika metų nuėjote nepakartojamą atradimų ir brandos kelią, kuris padėjo suprasti, kad mokykla – tai ne tik vadovėliai ir egzaminai, bet pirmiausia tai – pažinimo džiaugsmas, bendruomeniškumas ir visą gyvenimą lydėsiantys įsimintiniausių nuotykių prisiminimai. Didžiuojuosi Jūsų pasiekimais ir džiaugiuosi, kad einate kurti ateities Lietuvą ir pasaulį. Brandos atestatų įteikimo šventės proga linkiu Jums ryžto įgyvendinant savo svajones, drąsos pasitinkant būsimus iššūkius ir neblėstančios meilės savo Saulės miestui, kad ir kuriame pasaulio krašte bebūtumėte.

 Plačiau >

Staiga užklupusi pasaulinė pandemija sujaukė įprastą žmonių gyvenimo ritmą, sutrikdė kultūros, švietimo, sporto ir verslo įstaigų darbą, nukėlė iškeltų idėjų ir svajonių įgyvendinimą. Sudėtingas etapas turėjo įtakos kiekvienam – kuriančiam, dirbančiam ar auginančiam vaikus žmogui. Nepaisant to, svarbiausi dalykai išliko, o gal net sustiprėjo. Puikiu to įrodymu gali tapti miesto šventė, prie kurios veiklų įgyvendinimo, kaip ir kasmet, kviečiami prisidėti verslininkai.

 Plačiau >

Rugpjūčio 21 d.

16 val. baigiamasis ciklo „Susitikimai parodoje „Kovo 11-oji: laisvės istorijos liudijimai“ renginys

 Plačiau >

Garbės piliečio vardo suteikimo komisijai pateiktos penkios kandidatūros:

 Plačiau >

Primename apie rugpjūčio mėn. Šiaulių mieste, vykdomą didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu! Šiaulių miesto grafiką galite rasti: http://www.sratc.lt/siauliu-miestas-16/

Didelių gabaritų atliekos, kurios yra surenkamos apvažiavimo būdu, tai stambūs buities apyvokos daiktai (baldai, dviračiai, lango rėmai be stiklo, durys, vežimėliai, automobilinės kėdutės, praustuvės, unitazai ir kt), buitinė technika (skalbimo mašinos, televizoriai, kompiuteriai ir kt.), automobilių padangos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto gatvių apšvietimas nuo 2020 m. liepos 1 d. kainuoja pigiau, nes šį darbą atliekanti savivaldybės bendrovė sėkmingai įsigijo pigesnės elektros energijos prieš tai nutraukusi sutartį su ankstesniu elektros energijos tiekėju.

 Plačiau >

Netekome žymaus pramonininko, Lietuvos, Jurbarko rajono ir Šiaulių ūkio, politinio bei visuomenės veikėjo.

 Plačiau >

Informuojame, kad toliau tęsiami Bačiūnų gatvės rekonstravimo darbai pagal parengtą ir suderintą techninį projektą įstatymų nustatyta tvarka.

Šiai dienai pilnai atlikti gatvės rekonstravimo darbai nuo Pramonės gatvės iki Žaliasodžių gatvės. Įgyvendintos atkarpos ilgis yra daugiau nei 3 km. Pradėti vykdyti rekonstravimo darbai visame gatvės ruože iki miesto ribos.

 Plačiau >

Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria neįgalieji, yra ne fizinės, o socialinės ir psichologinės. Neįgalus žmogus susiduria su neigiamu visuomenės požiūriu, dažniausiai jis pats save menkai vertina ir jaučiasi nevisavertis. Dažnai visuomenė nėra pasirengusi priimti neįgaliųjų kaip lygiaverčių narių. Todėl, siekiant didinti neįgaliųjų savarankiškumą ir įtrauktį į darbo rinką buvo inicijuotas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“.

 Plačiau >

2020 m. rugpjūčio 1 d. Šiaulių kultūros centre vyko atidarymo renginys „Nauja kultūros era“. Po daugiau nei dvejus metus trukusios renovacijos šiauliečiai ir miesto svečiai suskubėjo į atnaujintą kultūros centrą, kur buvo rodomas teatralizuotas istorinis pasakojimas ir vyko legendinės grupės BIX koncertas.

 Plačiau >

Nuo šeštadienio, rugpjūčio 1 d., apsaugines veido kaukes vėl bus privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vyriausybė.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys iki 2020 m. liepos 10 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą gali atsiimti nuo 2020 m. rugpjūčio 5 d. žemiau nurodytose vietose pagal paramos dalijimo datas.

 

 Plačiau >

Seniūnaičių rinkimai vyks 2020 m. rugpjūčio 29 – 30 d.

Kaip bus balsuojama?

Gyventojų balsavimas rinkimų patalpoje vyks 2020 m. rugpjūčio 29 d. 9 – 13 val.

Balsavimas namuose 2020 m. rugpjūčio 30 d.

Elektroninėmis ryšio priemonėmis 2020 m. rugpjūčio 29 – 30 d.

 Plačiau >

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ rugsėjo 11–12 dienomis kviečia susitikti Šiauliuose, Saulės laikrodžio aikštėje (Ežero g. 64), kur vyks kokybiškos džiazo muzikos šventė kiekvienam muzikos mylėtojui – tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2020“.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.