Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių regiono savivaldybes pasiekė gera žinia iš Vyriausybės. Vyriausybės kanceliarija kreipėsi į Finansų ir Aplinkos ministerijas, kad bendromis jėgomis būtų išnagrinėtas Lietuvos Respublikos Seimo narių kreipimasis dėl milijoninės Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC)  skolos. Apie nagrinėjimo rezultatus ir galimus sprendimo būdus prašoma informuoti visas situacijos įkaitėmis tapusias Šiaulių regiono savivaldybes.

 Plačiau >

Šiauliuose ir dar dvylikoje šalies savivaldybių Higienos instituto koordinuojamas projektas „Programos „Neįtikėtini metai“ (angl. Incredible Years) pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje“ (toliau – Projektas) padės šimtams, o vėliau ir keliems tūkstančiams tėvų, auginančių elgesio ir emocijų sunkumų turinčius vaikus, rasti atsakymus į iškylančius klausimus dėl netinkamo atžalos elgesio, bendravimo, jos auklėjimo ir kitų rūpesčių. 

 Plačiau >

Problemos, su kuriomis susiduria negalią turintys asmenys yra socialinės, psichologinės ir dažnai finansinės. Neigiamas visuomenės požiūris neskatina pasitikėjimo savimi, todėl asmenims su negalia moralinis palaikymas, paskatinimas, darbo žinių bei praktikos suteikimas yra svarbus ir veiksmingas elementas siekiant didesnės neįgaliųjų įtraukties į darbo rinką, bendruomenę. Suvokiant kaip svarbu neįgaliesiems su proto ir (arba) psichikos negalia didinti savarankiškumą, buvo inicijuotas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“, kuris pradeda Institucinės globos pertvarkos antrąjį etapą – bendruomeninių paslaugų plėtrą.

 Plačiau >

Papildomos balsavimo vietos, prailgintas balsavimo laikas ir kitos kompleksinės priemonės, kurių imasi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), siekdama apsaugoti rinkėjus ir rinkimuose dirbančius žmones nuo koronaviruso plitimo grėsmės.

 Plačiau >

Informuojame, kad visi Šiaulių miesto ir rajono pastatai, kurių šildymo ir karšto vandens sistemas prižiūri AB „Šiaulių energija“, yra paruošti naujam 2020–2021 metų šildymo sezonui.

 Plačiau >

Kviečiame  Šiaulių miesto  savivaldybės gyventojus dalyvauti apklausoje, siekiant sužinoti Jūsų nuomonę apie  Šiaulių miesto savivaldybės atitikimą 12 Gerojo valdymo principų, nustatytų Europos Tarybos strateginiuose dokumentuose.

 Plačiau >

Šiais metais Socialinių darbuotojų diena, dėl susiklosčiusios epideminės situacijos, buvo pažymėta kiek kitaip. Šį kartą šios profesijos atstovams nebuvo galimybės surengti jiems skirtos šventės, tačiau šios srities darbuotojus maloniai nustebino nuoširdus miesto mero dėmesys.

 Plačiau >

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), rengdamasi artėjantiems Seimo rinkimams, atsižvelgdama į kasdien besikeičiančią epidemiologinę situaciją ir siekdama užtikrinti saugų balsavimo procesą, kviečia pilietiškus žmones prisijungti prie rinkimų savanorių gretų. Savanorių gretos didėja, todėl registraciją nuspręsta pratęsti.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės transliuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie viruso COVID-19 plitimo valdymą. Naujausią informaciją pristatė sveikatos priežiūros bei gydymo įstaigų ir nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai. Situacija atrodo nebe tokia įtempta kaip praėjusią savaitę, daugiau užtikrintumo teikia ir Šiaulių mieste taikomos prevencinės priemonės.

 Plačiau >

„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) dėl prastėjančios pandeminės situacijos kai kuriuose šalies regionuose nuo šios savaitės gyventojus Raseiniuose, Radviliškyje ir Šiauliuose aptarnaus tik nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys iki 2020 m. rugsėjo 11 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą gali atsiimti nuo 2020 m. spalio 6 d. žemiau nurodytose vietose pagal paramos dalijimo datas.

 Plačiau >

Seniūnaičių rinkimai vyks 2020 m. spalio 24 – 25 d.
Rinkimai vyks Lieporių g., J. Sondeckio g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Gardino g., Ragainės g., Beržynėlio, Dainų tak., Lyros g., Dainų g., Architektų g., K. Korsako g., Bulvaro, Kviečių g. seniūnaitijose.

Pasitikrinti seniūnaitiją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą galite čia>>>

Kaip bus balsuojama?

Gyventojų balsavimas rinkimų patalpoje vyks 2020 m. spalio 24 d. 9 – 17 val.

Balsavimas namuose 2020 m. spalio 25 d. 10 – 15 val.

Elektroninėmis ryšio priemonėmis 2020 m. spalio 24 d. 9 val. – spalio 25 d. 21 val.

 Plačiau >

Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus įsakymu, dėl susidariusios situacijos mieste, padidėjus sergamumui koronovirusine infekcija (Covid-19), Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka nuo rugsėjo 25 d. laikinai stabdo renginių organizavimą, o nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 11 d. apriboja paslaugų teikimą vartotojams.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos rugsėjo 23 d. priimtus sprendimus ir rekomendacijas, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka laikinai atšaukia visus renginius, edukacinius užsiėmimus, gyventojų mokymus ir pereina prie nuotolinio skaitytojų aptarnavimo.

 Plačiau >
 1 2  

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.