Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Originali padėka Šiaulių COVID-19 savanoriams

Šiaulių miesto savivaldybė karantino metu mieste dirbusius savanorius pakvietė į netradicinį padėkos renginį. Nuoširdžiu darbu prie COVID-19 pandemijos pasekmių suvaldymo prisidėjusiems šiauliečiams surengta Drakonų valčių regata. Savanoriams dėkojo Savivaldybės vadovai, jiems įteikti specialūs COVID-19 savanorių marškinėliai.

Karantino metu šiauliečiams būtiniausius produktus pristatinėję, mėginių paėmimo punkte pagelbėję, viešąją tvarką užtikrinę, saviizoliacijos procesą kontroliavę ir kitus svarbius darbus atlikę savanoriai buvo kviečiami dalyvauti Drakonų valčių regatoje Talkšos ežere, sporto centro „Atžalynas“ irklavimo bazėje.

Susirinkusiuosius pasveikino Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius, administracijos direktorius Antanas Bartulis ir Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento vadovė Asta Lesauskienė.

Į bendrą būrį prisijungus ir karantino metu sudėtingomis darbo sąlygomis veikusių globos, kai kurių švietimo ir kitų įstaigų atstovams, buvo sudarytos trys komandos. Prieš išplaukiant regatos dalyviai buvo pakviesti į apšilimo mankštą, išklausė saugumo instrukcijas.

Nors daugelis dalyvių tokius irklus matė pirmą kartą gyvenime, savanoriai ir ant vandens įrodė, kad geba greitai mobilizuotis ir darniai veikti jiems neįprastose situacijose.

Sėkmingai išvengę incidentų ežere visų trijų valčių komandos finišavo su nedideliais atotrūkiais.

Po regatos nepailsusiems ir vis dar entuziazmu trykštantiems savanoriams įteikti originalaus dizaino numeruoti marškinėliai, kurių autorius – vienas savanorių Kęstutis Šaltis.

Pirmieji marškinėliai atiteko savanorių veiklos sričių koordinatoriams:

Seržui Steponkui (Lietuvos skautija) – pagalba senjorams vežant produktus į namus, „Maisto banko“ maisto dalinimas;

Aivarui Strockiui – izoliacinių vietų įrengimas, priežiūra, lydėjimas asmenų iš oro uostų ir kitur;

Andriui Stočkui – už pagalbą mobiliame patikrinimų punkte;

Kazimirui Čiuplinskui (Lietuvos šaulių sąjunga) – už pagalbą prižiūrint viešąją tvarką;

Kęstučiui Šalčiui – už gimusiems kūdikiams skirtų kraitelių išvežiojimą.

Už nenutrūkstamą socialinę priežiūrą padėkota Šiaulių socialinių paslaugų centro, Šiaulių globos namų, Vaikų globos namų, kompleksinių paslaugų namų ,,Alka" ir Šiaulių vyskupijos Caritas darbuotojams ir jų vadovams.

Už medicinos sektoriaus darbuotojų, karių, policijos pareigūnų, ugniagesių ir kitose šeimose augančių vaikų priežiūrą karantino laikotarpiu padėkota švietimo įstaigų: lopšelių-darželių „Bangelė“ , „Berželis“, „Drugelis“, „Eglutė“, „Ežerėlis“, „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Saulutė“ kolektyvams, „Saulės“ pradinės ir „Dermės“ mokyklų bendruomenėms, Šiaulių sporto gimnazijai.

„Spindulio“ ugdymo centro bendruomenei padėkota už pagalbą „Maisto bankui“. Padėkos žodžių sulaukė ir Šiaulių miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, Šiaulių teniso akademija, Sporto centras „Atžalynas“, Šiaulių viešoji biblioteka.  

Apdovanojimų ceremonijai pasibaigus, visi pakviesti pasivaišinti draugystės pica.

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio ir E. Anglickio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: