Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Laikas lauke – sveikas gyvenimas – laimingas aš

Šiaulių „Romuvos“ progimnazija kartu su Jumpravo pradine mokykla ir Kohtla-Jarve Ahtme pagrindine mokykla įsitraukė į Tarptautinį Nordplus Junior projektą „Laikas lauke – Sveikas gyvenimas – Laimingas aš“ (“Green Time-Healthy Life-Happy I”), kurio metu siekiama, kad buvimas gamtoje, mokymasis lauke padėtų sumažinti paauglių stresą, nerimą, išsiblaškymą ir netgi padidintų aktyvumo simptomus. Siekiame motyvuoti paauglius mokytis ir tapti labiau sąmoningais. Pamokos ir edukacinės veiklos lauke padidina mokinių įsitraukimą į mokymąsi. Mokyklos turi organizuoti daugiau ugdymo veiklų lauke. Norint vadovautis sveika gyvensena, labai svarbu praleisti laiką lauke sportuojant, žaidžiant, mankštinantis, keliaujant ir tuo pačiu mokytis. Siekiame stiprinti ir plėtoti Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą švietimo srityje, sistemingai keičiantis patirtimi ir gerąja praktika bei prisidėti prie švietimo sistemų kokybės ir inovacijų kūrimo. Visa mūsų projekto veikla skirta stiprinti ir plėtoti šį bendradarbiavimą. Tikimės, kad pažinę kitas kultūras ir mąstymo būdus, mokiniai taps brandesni ir savarankiškesni, sieks savivaldaus mokymosi, praplės savo akiratį ir gilins supratimą apie aplinkinį pasaulį bei save patį. Nordplus Junior projekto "Green Time-Healthy Life-Happy I", kuriame dalyvauja "Romuvos" progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai bei partneriai iš Estijos Kohtla Jarve Ahtme mokyklos ir Latvijos Jumprava pagrindinės mokyklos pirmasis mobilumas startavo rugsėjo 18 d. Kohtla Jarve Ahtme mokykloje Estijoje.

Pirmąją dieną projekto dalyviai susipažino gyvai aktyvių žaidimų metu ir apsikeitė dovanėlėmis. Antrąją dieną visi autobusu vyko į Toila-Oru Parką prie Baltijos jūros. Žygiavo Valaste pėsčiųjų taku su gidu iš Alutaguse žygeivių klubo. Žygio metu susipažino su ypatinga Baltijos jūros pakrante ir jos kraštovaizdžiu. Trečiadienis prasidėjo veiklų pasirinkimu. Projekto dalyviams buvo pasiūlytos inžinerijos, medijų, sporto, sveikatos bei kūrybiškumo ir dailės krypčių veiklos. Užsiėmimų metu netrūko kūrybiškumo, išmonės ir geros nuotaikos. Po pietų projekto dalyviai stebėjo filmą „Apollo“ kino teatre. Ketrvirtadienį visi vyko į žygį po Aidy karjerą su gidu iš Alutaguse žygeivių klubo ir įveikė 12000 žingsnių trasą. Po trumpos pertraukėlės lankėsi Estijos Kalnakasybos muziejuje, kur turėjo galimybę pasimatuoti šachtininkų drabužius, ten papietavo, pasijuto kaip tikri šachtininkai. Edukacijos metu daug sužinojo apie šią profesiją, taip pat susipažino su Estijos naudingomis iškasenomis. Vakare mokykloje vyko draugystės ir atsisveikinimo vakaras. Kartu su mokiniais projekte dalyvauja anglų kalbos mokytoja Gitana Petrušienė ir vokiečių kalbos mokytoja Loreta Vytienė. 

Projekto dalyviai veiklų Estijoje metu daug laiko praleido ir mokėsi gamtoje, pastiprino savo sveikatą, susirado naujų draugų ir kupini įspūdžių laukia susitikimų Latvijoje bei Lietuvoje.

Pedagogės Gitana Petrušienė ir Loreta Vytienė

Nuotraukos: Gitanos Petrušienės

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas