Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Naujos galimybės jauniems žurnalistikos talentams: skelbiama atranka į tarptautinę žurnalistikos laboratoriją

Studijuoji žurnalistiką ar jau žengi pirmuosius žurnalistinio darbo žingsnius? Galbūt esi paskutinių klasių moksleivis, bet turi žurnalistinių gabumų bei nori išmokti dar geriau pranešti žinią pasauliui? Tau patinka rašyti, nestokoji smalsumo, ne mažiau nei asmeninis augimas tau rūpi visuomenės gyvenimo kokybė ir žmogaus teisės?

Kviečiame augti profesiškai ir kartu auginti analitinę žurnalistiką tarptautinėje žurnalistikos laboratorijoje jau spalio 12-16 dienomis Antalieptėje!

 

Programos metu:

susipažinsi su Lietuvos ir užsienio žurnalistikos meistrais, kurie ves tau paskaitas apie žurnalistikos principus ir etiką, interviu techniką, bendravimo su šaltiniais būdus, tiriamosios ir analitinės žurnalistikos metodus, kūrybinį publicistinį rašymą.

 • sužinosi, kokiais įstatymais remdamiesi žurnalistai gauna informaciją ir kaip ją tikrina; išmoksi interpretuoti statistinius duomenis ir juos vizualizuoti;
 • baigęs programą, mokėsi atskirti patikimą informaciją nuo paistalų ir manipuliacijų;
 • sužinosi, kaip saugiai komunikuoti internete;
 • kartu su profesionalių žurnalistų pagalba, suformuluosi žurnalistinę temą ir pats parašysi analitinį straipsnį, kurį publikuosime populiariojoje šalies žiniasklaidoje;
 • patirsi, koks galingas ginklas profesionali ir etiška žurnalistika gali būti viešinant žmogaus teisių pažeidimus.

 

Intriguoja? Nežinai, ar gali dalyvauti?

Prioritetas teikiamas žurnalistikos studentams ar jau dirbantiems žurnalistinį darbą. Projekte gali dalyvauti jaunieji žurnalistai, kurių amžius yra nuo 16 iki 25 metų, kurie:

·         Be lietuvių kalbos puikiai valdo anglų, rusų, lenkų ar kitas užsienio kalbas;

Žino, kad patekus į programą įsipareigoja sudalyvauti visą programos laiką ir visose projekto veiklose.

 • Gali dalyvauti mokymuose: spalio 12-16 d.
 • Supranta, kad didžiausi ugdymo(si) iššūkiai ir laimėjimai yra tarp mokymų asmeniškai ar komandoje vykdoma veikla (analitinis žurnalistinis darbas).
 • Yra pasirengę  iš paties padirbėti su ekspertais;
 • Įsipareigoja asmeniškai ar kartu su pasirinkta komanda atlikti analitinį žurnalistinį darbą.

Susidomėjai? Tuomet aplikuok ir paskubėk – nes vietų skaičius ribotas. Dalvauti programoje pakviesime labiausiai motyvuotus kandidatus.

 

Registracijos formą rasi čia

 

Registracijų laukiame iki rugsėjo 26 dienos (imtinai). Jei turi klausimų, teiraukis šiuo elektroniniu paštu:  arba telefono numeriu +37062490167

 

Data: 2022 m. spalio 12-16 d.

Vieta: Antalieptė, Lietuva

Dalyvių skaičius: 30 (po 5 dalyvius iš kiekvieno projekto partnerio šalies).

Išlaidos: Mes suteikiame apgyvendinimą, maitinimą ir kompensuojame kelionės išlaidas, tačiau kelionės išlaidų kompensuojama suma yra ribota.

Projekto partneriai:

Media4Change, Lietuva

Europos jaunimo spauda, Vokietija

Europos dialogas, Slovakija

Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva

Latvijos Universitetas, Latvia

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas