Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pirmasis regioninis sporto projektas Šiaurės Lietuvoje

Dar neseniai Šiaulių regiono merai kreipėsi į Lietuvos švietimo mokslo ir sporto ministeriją inicijuodami regioninio pilnų matmenų futbolo-regbio maniežo statybą. Nors maniežo techninis projektas dar tik rengiamas, jau galima pasidžiaugti ir pirmąja bendra regiono komanda, kuri netrukus pradės treniruotis ir turi ambicijų sėkmingai startuoti artimiausiame šalies čempionate.

Naujai kuriama Šiaulių ir Akmenės salės futbolo komanda dalyvaus 2021/2022 m. Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos vyrų čempionate.

Komandos sudėtyje Šiauliuose ir Akmenėje parengti futbolo žaidėjai. Komandos formavimo, treniruočių organizavimo, finansavimo ir kiti svarbūs klausimai buvo aptarti abiejų savivaldybių ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos atstovų susitikime. Didžioji dalis treniruočių ir varžybos vyks Šiaulių sporto gimnazijos salėje bei Šiaulių sporto rūmuose. 

Šiaulių meras Artūras Visockas ir Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas džiaugiasi bendrai sudaryta futbolo komanda, kuri reprezentuos visą Šiaulių regioną.

„Tai yra beprecedentis reiškinys ne tik regiono, bet ir visos šalies futbole. Ir toliau stengiamės kurti tvirtus šios sporto šakos pamatus. Puikiai startavo prieš keletą metų naujai suburta Šiaulių vyrų futbolo komanda, kuri jau šiemet pretenduos į aukščiausią šalies lygą, tą pačią patirtį pritaikysime ir kurdami regioninę salės futbolo komandą“, –susitarimą komentavo Artūras Visockas.

„Daug kalbame apie regiono bendrystę. Žiūriu į šį projektą, kaip į pirmą žingsnį kurti projektus Šiaulių apskrities formate. Ar pavyks? Tikiu, kad pavyks ir kad bet kuris Šiaulių apskrities gyventojas galės sirgti už savo komandą“, – po bendro susitikimo sakė  Vitalijus Mitrofanovas.

Tikimasi, kad panašiu principu regiono savivaldybės galėtų bendradarbiauti tiek futbolo, tiek ir kitų sporto šakų plėtojimo srityje.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

V. Lebedžio nuotraukos