Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto 7-8 klasių mokinių edukacinis renginys „Kalbų draugystės diena“

Rugsėjo 25 d. Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 7–8 klasių edukacinis renginys, kurį organizavo Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos užsienio kalbų metodinė grupė bendradarbiaudama su Šiaulių miesto Švietimo skyriumi. Renginys skirtas Europos kalbų dienai paminėti „Kalbų draugystės diena“, jame dalyvavo Šiaulių miesto „Romuvos“, „Gegužių“, „Rasos“, „Juventos“, „Jovaro“, „Ragainės“, „Gytarių“ progimnazijų mokiniai ir mokytojai. Renginį vedė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Jovita Rubienė ir 7 klasės mokinė Ugnė Tamutytė, vertinimo komisiją sudarė anglų kalbos mokytoja Jovita Rubienė ir padėjėjos 7 klasės mokinės Urtė Palevičiūtė ir Rusnė Dališanskytė.

Susirinkusius į renginį pasveikino „Romuvos“ progimnazijos direktorė Stanislava Prazauskienė. Edukaciniame renginyje dalyviai pasiskirstė į aštuonias komandas po šešis mokinius, sugalvojo savo komandoms pavadinimus. „Romuvos“ progimnazijos 8 klasės mokinės Viltė Šimkutė ir Ema Kupstytė pristatė tarptautinį Nordplus Junior projektą „Green Time Healthy Life – Happy I“, pasidalino patirtimi ir įspūdžiais, mokė komandos narius latviškai ir estiškai skaičiuoti iki dešimties, kiekvienos komandos mokiniai turėjo atkartoti skaičiavimus padarydami kuo mažiau klaidų.

Dalyviai atliko įvairias užduotis: atsakinėjo į klausimus, susijusius su Europos kalbų diena, surado šalių pavadinimus, nupiešė Kalbų dienos logotipą, kuris vėliau gali būti pateikiamas ir tarptautiniame konkurse. Komandos klausėsi skirtingomis kalbomis atliekamų dainų. „Romuvos“ progimnazijos 8 klasės mokinė Adrijana atliko dainą „Running“ – mokinę ruošė muzikos mokytoja Sigutė Laugalė ir anglų kalbos mokytoja Simona Valiulytė. Klausydamiesi dainos mokiniai įrašė trūkstamas frazes. Pasitelkę savo kūrybiškumą ir teatrališkumą, sprendė tarpusavio bendravimo situacijas. Renginio pabaigoje dalyviai atliko užduotį su muzikinėmis lazdomis, užduotį pristatė muzikos mokytoja Sigutė Laugalė. Kiekvienos komandos mokiniams buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės, kurios stiprina draugystę.

Kalbos yra ne tik priemonė komunikacijai, bet ir svarbus kultūros elementas, tai įvairovė, kuri yra vertinga ir padeda skatinti tarpkultūrinį supratimą. Europos Tarybos iniciatyva Europos kalbų diena nuo 2001-ųjų metų rugsėjo 26-osios dienos švenčiama kiekvienais metais.

 

Renginį organizavo anglų kalbos vyresnioji mokytoja Jovita Rubienė

Straipsnį parengė anglų kalbos mokytoja Živilė Rupšienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas