Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Koncertas „Muzikiniai rudenys 2021“

2021-10-19

18:00

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)

Renginys nemokamas. Įėjimas su kvietimais. Kvietimus nuo spalio 12 d. galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje

 Edukacinis projektas „Muzikiniai rudenys 2021″, kurio metu gabiausi Šiaulių miesto muzikos ir meno mokyklų mokiniai gros kartu su „Camerata Solaris“. Koncerte bendrą programą atliks ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ bei „Camerata Solaris“.

Pirmą kartą šis projektas buvo įgyvendintas 2009 metais ir sėkmingai vykdomas iki pat šiol. Koncerto dalyviai „Camerata Solaris“ (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis), Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis), Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai: Morta Milašauskaitė (mokytoja Nijolė Prascevičienė), Lėja Ramanauskaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė), Evelina Pabrėžaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė), Aivaras Jarašūnas (mokytojas Anatolijus Kavaliauskis), Paula Caltabellotta (mokytojas Anatolijus Kavaliauskis), Agota Andrulytė ir Eglė Balniūtė (mokytoja Jūratė Narvilienė), Povilas Ušinskis (mokytoja Raimonda Sližienė), Agnius Juška ir Ugnė Krikščiūnaitė (mokytoja Nijolė Prascevičienė), Augustė Gegeckaitė ir Modestas Ulberkis (mokytojos Regina Vaišnorienė ir Regina Marozienė), Jonas Vozbutas (mokytoja Marytė Markevičienė), Milda Marija Kiškūnaitė (mokytoja Ramunė Urniežienė), Robertas Tamošiūnas (mokytojas Algirdas Gumuliauskas), Vokalinis ansamblis „Volungė“ (mokytoja Aušra Adomaitienė). Dirigentai Vilhelmas Čepinskis ir Remigijus Adomaitis. Koncerto vedėja Raimonda Sližienė.

Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.