Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautiniai ryšiai

TARPTAUTINIAI RYŠIAI

Miestai partneriai:

  ETENAS-LERAS (Etten-Leur), Nyderlandai
 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 1992 m.

Miesto įkūrimo data – 1261 m. Plotas – 58 km2, gyventojų – apie 40000. Miestas įsikūręs Olandijos pietvakariuose tarp Amsterdamo ir Antverpeno (Belgija) jūros uostų. Čia įsikūrę apie 400 pramonės ir paslaugų įmonių. Plačiausiai išvystytos pramonės šakos yra metalurgija, mašinų gamyba, statyba, o taip pat transportas ir prekyba.
Savivaldybės adresas: Roosendaalsweg 4, 4875 AA Etten-Leur, Olandija.
Išsamesnė informacija apie miestą interneto puslapyje http://www.etten-leur.nl

JELGAVA, Latvija  

 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 1990 m.

Miesto įkūrimo data – 1573 m. Plotas – 60 km2, iš kurių 2,34 km2 – vandens, o 1,62 km2 – žalieji plotai. Tai ketvirtas pagal dydį Latvijos miestas, turintis apie 70000 gyventojų, besiformuojantis kaip stambus vidurio Latvijos mokslo ir kultūros centras. Dėl derlingų žemių čia vyrauja žemės ūkio produkcijos gamybos ir perdirbimo pramonės šakos, ypač pieno, mėsos, cukrinių bei grūdinių kultūrų, linų auginimas. Jelgavoje plačiai išvystyta medžio, baldų, mašinų konstrukcijų gamyba.
Savivaldybės adresas: Liela iela 11, Jelgava, LV 3001.
Išsamesnė informacija apie miestą interneto puslapyje http://www.jelgava.lv

  OMAHA, JAV

 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 1996 metais.

Centrinės JAV Nebraskos valstijos miestas, įsikūręs Misurio upės vakariniame krante, pirmą kartą paminėtas 1854 metais. Šiuo metu tai stambus pramonės centras, kurio teritorija apie 378,9 km2, turi 487 300 gyventojų, pagal dydį ir gyventojų skaičių yra 39 JAV miestas. Pramonės ir verslo vystymąsi skatina patogi geografinė padėtis, mokesčių lengvatos ir puikus susisiekimas su kitomis valstijomis oru, Misurio upe, geležinkeliais ir metro magistralėmis. Nedarbo lygis čia 2,5 %, kai JAV 3,5 %. Omahos miestas – pripažintas nacionalinis ryšių paslaugų tiekėjas ir modernių telekomunikacijos priemonių gamintojas.
Savivaldybės adresas: 1819 Farnam str., Omaha, 68183 Nebraska, JAV.
Išsamesnė informacija apie miestą interneto puslapyje http://www.ci.omaha.ne.us

 PERNU (Pärnu), Estija 
 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 1992 m.

Miesto įkūrimo data – 1251 m. Plotas – 30 km2, iš kurių 2,1 km2 – vandens, o 6,5 km2 – žalieji plotai. Tai ketvirtas pagal dydį Estijos miestas, stambus pietvakarių Estijos ekonomikos ir medicininės reabilitacijos centras. Pernu gyvena apie 45 000 gyventojų. Pramonė šakos susiformavo pagal geografiją ir gamtinius išteklius. Perdirbamoji pramonė, statyba, smulkus verslas, prekyba ir paslaugų sfera – tai pagrindinės miesto veiklos sritys.
Savivaldybės adresas: Uus 4, 80098 Pärnu, Estija.
Išsamesnė informacija apie miestą interneto puslapyje http://www.parnu.ee

 CHMELNYCKIS, Ukraina 
 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2001 metais.

Administracinis centras, įsikūręs tarp centrinės ir vakarinės Ukrainos dalių. Žalias miestas, apsuptas miškų, jo plotas 90 km2, turi 261 000 gyventojų. Tai stambus pramonės ir verslo centras, veikia apie 20 000 įvairių įmonių, iš jų net 46 yra stambūs pramonės centrai. Be to, Chmelnyckis yra patrauklus turistams dėl plačių rekreacinių teritorijų ir architektūrinių monumentų, sukuriančių antikinę atmosferą.
Videoįrašas apie miestą
Savivaldybės adresas: Gagarino g. 3, 2900 Khmelnitskiy, Ukraina
Išsamesnė informacija apie miestą interneto svetainėje http://www.khmelnytsky.com

PLAUENAS (Plauen ), Vokietija

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2010 m.

Miestas, turintis 65 000 gyventojų, įkurtas 1327 metais. Plotas – 102 km2. Nuo XIX a. pabaigos Plauenas tapo tekstilės pramonės centru.
Savivaldybės adresas: Unterer Graben 1, 08523 Plauenas, Vokietija
Išsamesnė informacija apie miestą interneto svetainėje http://www.plauen.de

KETINIMŲ PROTOKOLAI:
ŠAMKIRAS (Şəmkir), Azerbaidžanas
 

Ketinimų protokolas pasirašytas 2014 m.

Šamkiro miestas buvo įkurtas V–VI a. Šamkiras (taip pat vadinamas Aninu, Anenfeldu, Šamkiras ir Šamchoru) yra 8-as pagal dydį Azerbaidžano miestas ir Šamkiro rajono centras, įkurtas Didžiojo Šamkiro upės, tekančios Mažojo Kaukazo pakraščiu, pakrantėje.
Miesto turtai ir strateginė padėtis visada viliojo įsibrovėlius. Žinomas kaip puikus Persijos prekybos ir amatų centras, jis buvo užgrobtas arabų kariuomenės. Kurį laiką Šamkirą valdė Gruzija ir Mongolija. 1818 m. Šamkiro teritorijoje vokiečių kolonija iš Viurtembergo įkūrė Anenfeldą. Nuo 1914 m. miestas buvo vadinamas Aninu, o nuo 1938 m. – Šamchoru. 1944 m. Šamchorui buvo suteiktas miesto statusas, o 1991 m. buvo atkurtas istorinis miesto pavadinimas.
Šamkiro regione pagrindinė ekonominė veikla yra žemdirbystė ir maisto pramonė: naminių paukščių auginimas, galvijų veisimas, šilkaverpių veisimas,  žemės ūkio mašinų gamyba, vynuogių perdirbimo įmonės (vyno gamyba).
Išsamesnė informacija apie miestą interneto svetainėje http://www.shamkir-ih.gov.az/

ČENSTAKAVA (Częstochowa), Lenkija

Ketinimų protokolas pasirašytas 1995 m.

Pietvakarių Lenkijos miestas, įkurtas 13-ame amžiuje, turintis 255 000 gyventojų, žymus savo viduramžių pilimis, Krokuvos-Czestochovos aukštumos uolomis bei Jasna Gora vienuolynu, kasmet aplankomu tūkstančių krikščionių piligrimų. Czestochova – vaivadijos centras, kurio plotas 160 km2, čia veikia virš 30 000 metalurgijos, tekstilės, mašinų gamybos, chemijos, statybos, lengvosios, maisto, keramikos bei brangakmenių pramonės įmonių, gaminama elektros energija ir kuras.
Savivaldybės adresas: Ul.Slaska 11/13, 42-217 Czestochowa, Lenkija.
Išsamesnė informacija apie miestą interneto svetainėje  http://www.czestochowa.um.gov.pl

 

Daugiau informacijos apie tarptautinius ryšius tel. + 370 41 383 426.