Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Kompensacijos už gatvių pavadinimų lentelių pakeitimą

Pirmosiomis kovo mėnesio dienomis Registrų centre oficialiai pakeisti trijų Šiaulių miesto gatvių pavadinimai. Gatvių bei visuomeninių objektų, esančių Šiaulių mieste, pavadinimų parinkimo komisijos siūlymu, L.Giros gatvės pavadinimas pakeistas į Žemkalnio, V. Montvilos – į Karolio Reisono, P. Cvirkos – į Algirdo Juliaus Greimo. Šiaulių miesto savivaldybė, gavusi gyventojų ar įmonių prašymus, kompensuos išlaidas iki 30 Eur, patirtas už gatvės pavadinimo lentelių keitimą. Registrų centro paslaugos gyventojams nekainuos.

Dėl papildomos informacijos bei patirtų išlaidų kompensacijos kreipkitės el. paštu: [email protected] arba telefonu: (8 41) 500 513.

 

Prašymo forma (.doc)

Prašymo forma (.pdf)

PASTATŲ NUMERIŲ STANDARTAI

2013 m. birželio 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-772 patvirtintas Pastatų, jų kompleksų ir korpusų numerių rašymo ant pastatų sienų pritvirtinamų lentelių standarto ir padidintų numerių, užrašomų ant pastatų, jų kompleksų ar korpusų sienų, spalvų ir formos nustatymo aprašas, kuriame nustatyta, kad lentelės pritvirtinamos, o padidinti numeriai užrašomi tokiame aukštyje, kad būtų gerai matomi ir jų neužstotų prie pastatų, jų kompleksų ar korpusų augantys augalai ar šalia esantys objektai.

PASTATŲ, JŲ KOMPLEKSŲ IR KORPUSŲ NUMERIŲ RAŠYMO ANT PASTATŲ SIENŲ PRITVIRTINAMŲ LENTELIŲ STANDARTO IR PADIDINTŲ NUMERIŲ, UŽRAŠOMŲ ANT PASTATŲ, JŲ KOMPLEKSŲ AR KORPUSŲ SIENŲ, SPALVŲ IR FORMOS NUSTATYMO APRAŠAS

Numeriai gamybai (*.cdr)