Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Bendruomeniniai šeimos namai

paveikslėlis   Projekto tikslas – kompleksinių paslaugų šeimai teikimas, kartu vykdant prevencinę veiklą ir siekiant įgalinti asmenį  įveikti iškilusias problemas.

Projekte numatytas veiklas vykdo partneriai - VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija ir VšĮ Socialinių inovacijų centras. Abu Partneriai įkūrė bendruomeninius šeimos namus centrinėje ir pietinėje miesto dalyje, taip užtikrinant kompleksinių paslaugų gavimą kuo arčiau gyvenamosios vietos. 

Projekto įgyvendinimo metu teikiamos informavimo ir konsultavimo apie kompleksinių paslaugų šeimai teikimą, jų koordinavimo ir organizavimo paslaugos. Vyksta pozityvios tėvystės mokymai, teikiama psichosocialinė pagalba, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės paslaugos, Mediacijos paslaugos.

Projekto metu esant poreikiu teikiamos vaikų priežiūros paslaugos (nuo 3 metų iki mokyklinio amžiaus).

Planuojami projekto rezultatai: įkurtuose bendruomeniniuose šeimos namuose 1000 tikslinės grupės asmenų  bus suteiktos socialinės kompleksinės paslaugos.

Projekto biudžetas - Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos  - 994.470,70 Eur.

Projekto pradžios data ir įgyvendinimo trukmė mėnesiais - 2017 m. kovo  mėn. 61 mėnesis.

Projekto koordinatorius: Projektų valdymo skyriaus vyr. specialistė Rita Montvilienė, el. paštas , tel. Nr. 8 41 383 422.

PARTNERIAI:

 • Šiaurės Lietuvos kolegija

  Šiaulių miesto bendruomeniniai šeimos namai pietiniame rajone (Tilžės g. 22, VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija) kviečia įsitraukti į vykdomas veiklas kiekvieną, besirūpinantį savo šeimos savijauta, emocine atmosfera ir santykių gerove. Šeima reiškia aukojimąsi, atleidimą, kantrybę, savitarpio pagalbą, pagarbą. Padėsime Jums geriau suvokti , kaip to pasiekti, tobulinti tėvystės įgūdžius, sutelkti šeimos narių pastangas, įveikiant gyvenimiškas kliūtis.

  Teikiamos šios NEMOKAMOS paslaugos:

  • Individualios psichologo konsultacijos

  Teikiamos nemokamos individualios (poroje ar po vieną) psichologinės konsultacijos suaugusiems, paaugliams, vaikams (nuo 7 m.),:

  • Bendruomeniniuose šeimos namuose (Tilžės g. 22, VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija);
  • Nuotoliniu būdu – internetu per kompiuterį ar išmanųjį telefoną (Skype, MSN, Viber programėlių pagalba).

  Patiriantiems sunkumų vaikų auginimo, auklėjimo procese, išgyvenantiems tarpasmeninių santykių problemas, skyrybas, psichologines krizes, smurtą, netektis, nerimą dėl COVID-19 pandemijos ar tiesiog siekiantiems geriau suprasti ir pažinti save.

  Registracija individualiai psichologo konsultacijai vyksta internetu: https://forms.gle/p1VkiQrXFQHRoBVm6, arba tel.: +370 679 43 636, el. p.: ;

  • Pozityvios tėvystės grupiniai mokymai

  Paslaugos teikiamos šeimoms, norinčioms tobulinti tėvystės įgūdžius ar jų įgyti. Siekiama išugdyti geriausias tėvų ir vaikų savybes, padėti jiems atskleisti savo gebėjimus, pastiprinti pageidaujamą elgseną bei tinkamai išspręsti kilusias konfliktines situacijas. Specialistų teigimu, atsakinga tėvystė išsprendžia daugelį su vaiko auklėjimu susijusių problemų: netinkamo elgesio, melo, vagysčių, nusikaltimų ir kt. Tėvystės įgūdžiai yra lavinami. Individualios konsultacijos tėvams (įtėviams, globėjams), leis įsigilinti į konkrečią probleminę situaciją, išlaikyti optimalius tėvų santykius su vaikais. Organizuojamų grupinių užsiėmimų metu atliekamos užduotys bei tikslingos diskusijos leis naujai pažvelgti į kilusias problemas, rasti geriausius jų sprendimo būdus. Bendravimas su kitais tėvais suteiks galimybę dalintis vertinga patirtimi, kartu ieškoti racionalių išeičių.

  • Seminarai ir mokymai šeimoms

  Organizuojamos veiklos, ugdančios šeimos gyvenime reikalingus įgūdžius. Vykdomi teminiai grupiniai užsiėmimai, mokymai (seminarai) apie savęs suvokimą, šeimos santykių gerinimą, šeimos vertybių stiprinimą, harmoningo bendravimo šeimoje ugdymą, konstruktyvų šeimos krizių įveikimą, tėvystės įgūdžių stiprinimą.

  Seminarų ir mokymų datos skelbiamos Bendruomeninių šeimos namų FB paskyroje  https://www.facebook.com/bendruomeniniainamai/

  • Mediacijos paslauga

  Paslaugos ypač aktualios, šeimoms, kurios patiria stiprių nesutarimų, susiduria su konfliktinėmis situacijomis. Mediacijos paslaugos - orientuotos į neteisminį civilinių ginčų taikinamąjį tarpininkavimą, padeda šeimoje pasiekti taikaus ginčo sprendimo.

  Kontaktai

  Projekto vadovė Dainora Samčenkienė
  Projekto veiklų koordinatorė Ieva Skabeikienė
  Tel.: +370 679 43 636
  El. p.: ;

  Daugiau informacijos:

  http://www.slk.lt/bendruomeniniai-seimos-namai  arba https://www.facebook.com/bendruomeniniainamai/

 • VšĮ Socialinių inovacijų centras

  Bendruomeniniai šeimos namai centrinėje miesto dalyje įsikūrę adresu Ežero 8-122, Šiauliai, čia teikiama informacija ir konsultacija apie aktualias paslaugas Bendruomeniniuose šeimos namuose ir Šiaulių miesto savivaldybėje.

  Taip pat galite kreiptis nurodytais telefonais, el. Paštais. Laukiame jūsų.

   TEIKIAMOS PASLAUGOS:

  • Psichologo konsultacija (Individualus psichologinis konsultavimas asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius asmeninius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.)
  • Pozityvios tėvystės individualios konsultacijos ir grupiniai užsiėmimai
   (Kyla klausimų kaip susitarti su vaiku, užmegzti ir palaikyti stiprius ryšius? Kviečiame į Pozityvios tėvystės užsiėmimus, kurių tikslas pateikti naujų idėjų ir pavyzdžių, pasidalinti gerąja patirtimi bei analizuojant kasdienio gyvenimo situacijas sukurti darnesnius ir stipresnius šeimos ir joje augančių vaikų tarpusavio santykius.)
  • Šeimos paramos grupė (Jei kyla sunkumai dėl tarpusavio santykių, išgyvenamų krizių ir norisi būti išklausytu bei gauti aplinkinių bei specialisto paramą, kviečiame į paramos grupę.)
  • Sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymas (Paslauga teikiama siekiant užtikrinti asmenybės potencialo augimo ir vidaus išteklių atskleidimą, socialinių įgūdžių ugdymą. Siekiame suteikti žinių apie gyvenimo įgūdžių ugdymą, saviugdą, susipažindinti su asmenybės elgesio keitimo galimybėmis.)
  • Individualios konsultacijos ir grupiniai užsiėmimai smurtinio elgesio asmenų šeimos nariams (Jei patiriate bet kokios formos smurtą, arba žinote, kas tai patiria, nebijokite kreiptis pagalbos. Specialistų komanda pasirengusi padėti individualiai ir grupėje.)
  • Mediacijos paslauga ( Mediacija – tai tarpininkavimas konfliktų sprendime. Tai paprastas procesas – susitikimas, kurio metu gali būti sprendžiami ne tik asmenų, bet ir grupės žmonių konfliktas, nesutarimas. Tarpininkas padeda sukviesti konfliktuojančias puses ir kartu atrasti atsakymus, padėsiančius spręsti iškilusias problemas. Kartais sprendžiant konfliktus ne teismo suole, o kartu su mediatoriais galima sutaupyti daug laiko ir pinigų.)
  • Bendravimo įgūdžių mokymai poroms (Jeigu: Jūsų santykiai klostosi ne taip, kaip norėtųsi, darosi sunku bendrauti su partneriu, jaučiate, kad santykiuose trūksta kažko, norite santykius patobulinti, o gal jūsų santykiai tik prasideda ir norite išgirsti naudingų patarimų, kaip puoselėti ilgalaikius santykius. Analizuosime be galo linksmus video seminarus santykių klausimais
  • Šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės paslaugos (Mums labai svarbu užmegzti, kurti ir išlaikyti gerus ilgalaikius santykius su kitais. Dėl to mes nusiminame, kai, atėję į naują kolektyvą, ilgai negalime susirasti draugų, kai nesiseka sutikti mylimojo ar mylimosios ar pradeda irti santykiai su artimaisiais. Iš visų žmogaus savybių gebėjimas bendrauti yra pats svarbiausias. Bendraudami mes galime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame ar jaučiame. Sužinosime, kaip tinkamai spręsti kylančius konfliktus. Išgirsime įvairių patarimų, kurie padės palaikyti draugiškus ir patikimus tarpasmeninius santykius.)
  • Vaikų nuo 3-jų iki 7-erių metų priežiūra, kol tėvai (globėjai) dalyvauja veiklose (Į konsultacijas ar užsiėmimus laukiame atvykstant su vaikučiais. Teikiama vaikų priežiūros paslauga, kai tėvai dalyvauja Bendruomeninių šeimos namų veiklose. Valandinės vaiko priežiūros paslaugos bus teikiamos ne ilgiau kaip 4 val. Per dieną visiems tėvams (įtėviams, globėjams), auginantiems vaikus (įvaikius, globotinius) nuo trejų metų amžiaus iki kol vaikas pradės lankyti bendrojo lavinimo įstaigą.)

  Kontaktai:
  Aurelija Jankienė
  El. paštas:
  Tel.  +370 60076148

  Brigita Kuraitė
  El. paštas:
  Tel. +370 62088944

  Daugiau informacijos:
  Www.socin.lt  arba  Https://www.facebook.com/%C5%a0iauli%C5%B3-miesto-bendruomeniniai-%C5%a1eimos-namai-centro-rajone-211574886256290/

 • Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centras