Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Menininkų dueto iš Portugalijos  Jonas & Lander šokio spektaklį „Atsiskaitymas tik grynais" 

2021-07-24

18:00

Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245, Šiauliai

Kaina: 5 / 3 Eur

Įsigyti bilietą

Į Šiaulius atvyksta vieni įdomiausių Europos scenos menininkų: portugalų duetas pristatys šokio instaliaciją.

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis" pristato jubiliejinę programą ir brėžia šokio žemėlapį per visą Lietuvą. Vieni laukiamiausių šių metų festivalio dalyvių pasirodys ir Šiauliuose – portugalų duetas Jonas & Lander liepos 24 d. įsilies į medijų meno festivalio „Enter" programą.

2017-aisiais Vilniaus publiką sužavėję šokio menininkai į Lietuvą sugrįžta su kūriniu „Atsiskaitymas tik grynais" – netradicinėms erdvėms sukurta performanso instaliacija, kurioje su auditorija užmezgamas tiesioginis dialogas. Kad instaliacija virstų performansu, žiūrovai kviečiami įmesti 1 euro monetas į tarpelį tarp dviejų arklių, ant kurių nejudėdami sėdi Jonas ir Lander. Tą akimirką, kai įvyksta kontaktas tarp arklio ir monetos, instaliacija baigiasi, ir prasideda pasirodymas. Priklausomai nuo to, kaip vystosi ryšys su žiūrovais, tęsiasi ir pats performansas.

Jonas Lopes ir Lander Patrick – vieni įdomiausių Europoje kuriančių šokio menininkų, kartu pradėję dirbti prieš dešimtmetį. Šie kūrėjai – išskirtinės asmenybės, kurioms kartu teko patirti ne vieną nuotykį ir kontrastų pilnus gyvenimo išbandymus. Duetui teko pagyventi ir kemperyje drauge su katinu, ir prabangioje viloje su augintiniu paršeliu. Šokis – ne vienintelis šių menininkų talentas, jų spektaklius dažnai lydi ir gyvai atliekama muzika.

„Šiaulių dailės galerija ir jos komandos organizuojamas festivalis „Enter" jau nuo seno deklaruoja meilę šiuolaikiniam šokiui, todėl nenuostabu, kad vienas iš festivalio „Naujasis Baltijos šokis" projektų atvyksta būtent į Šiaulius. Dueto Jonas & Lander spektaklis „Atsiskaitymas tik grynais" nuostabiai atliepia abiejų festivalių publikos skonį ir fantastiškai tinka galerijos erdvėms. Labai kviečiu apsilankyti ir patirtį šokio grožį dar viena, nematyta forma," – partneryste džiaugiasi festivalio „Naujasis Baltijos šokis" vadovė Gintarė Masteikaitė.

 

Daugiau apie spektaklį:

„Atsiskaitymas tik grynais"Jonas & Lander (Portugalija)

Meniniai sprendimai, choreografija ir interpretacija: Jonas Lopes ir Lander PatrickTechninė pagalba: Joana MárioGarso dizainas: Lander PatrickKostiumų dizainas: Jonas LopesVadyba ir prodiusavimas: Patrícia SoaresProdiuseris: Sinistra Associação CulturalProdukcijos partneriai: BoCa Šiuolaikinių menų bienalėParama menininkų rezidencijai: O Espaço do Tempo, National Coach Museum

Trukmė: 30–40 min. Premjera: 2019 m.

Spektaklį pristato festivalis „Naujasis Baltijos šokis"

Jonas ir Lander vienas kito vaizduotę kursto jau nuo 2011 m., kada ir prasidėjo jų bendradarbiavimas. Menininkai išgarsėjo su „Cascas d'Ovo" – projektu, nuvedusiu juos į skirtingas šalis ir tarptautines erdves. 2014 ir 2017 m. jie įvertinti kaip „Aerowaves Priority Company" titulo laimėtojai. 2018 m. menininkai ėmėsi intensyvaus darbo su performansu „Lento e Largo", prodiusuotu kartu su Rede 5 Sentidos, Teatro do Bairro Alto ir Teatro Freiburg (AL), ir nominuotu SPA kaip geriausia 2019 m. choreografija.

 

Pasirodymas „Atsiskaitymas tik grynais" vyks Šiaulių dailės galerijoje, bilietus įsigyti galima galerijos kasoje. Bilieto kaina 5 Eur, 3 Eur (moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems)

Visa festivalio „Naujasis Baltijos šokis" programa: www.newbalticdance.lt

Nuotrauką ir informaciją teikia Šiaulių dailės galerija