Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Sergėjaus Drovosekovo darbų parodos „Gamtos grožis“ atidarymas

2022-10-03

15:00 - 16:00

Šiaulių apskrities P. Višinskio viešoji biblioteka

Spalio 3 d., pirmadienį, 15 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos II a. fojė atidaroma Sergėjaus Drovosekovo darbų parodą „Gamtos grožis“.

VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ bendruomenės narys Sergėjus Drovosekovas piešia darbus viena ranka. Sergėjaus gyvenime viena ranka – ne trūkumas, o galimybė. Vaikystėje autorius labai nemėgdavo piešti, juokiasi, kad už jį piešdavusi mama. Tačiau nelengvas gyvenimas Sergėjų išmokė į piešimą pažiūrėti naujomis akimis. Per nelaimingą atsitikimą jis neteko vienos rankos. Sergėjui teko priimti pateiktą gyvenimo išbandymą ir prisitaikyti prie pakitusios rutinos.

Sergėjus piešia jau penkerius metus, tačiau savo pirmųjų darbų parodyti nedrįsta. Autorius teigia, kad jo darbai prasti ir nėra į ką žiūrėti. Sergėjus ėmėsi piešti tam, kad turėtų užsiėmimą, daugiausia žiemos laikotarpiu. Kitais metų laikais mėgsta leisti laiką gamtoje, uogauja, grybauja, semiasi idėjų kūrybai.

Paklaustas, kaip jam kyla darbų idėjos, Sergėjus atsako, kad iš anksto neturi sugalvojęs jokio plano, kaip ką pieš, ar darbas pavyks, ar ne – tiesiog pasiruošia dažus, paima teptuką ir lieja mintis ant pasirinkto pagrindo.

Pagrindinė Sergėjaus darbų tema yra gamta, įvairūs gyvūnai ir laivai. Paklaustas, kodėl netapo žmonių portretų, vyras šypsosi ir sako, kad jam vis dar nepavyksta veidai, tačiau nepraranda vilties, kad patobulės ir išmoks piešti ir juos.

Šios parodos pavadinimas „Gamtos grožis“ atspindi Sergėjaus meilę gamtai, kurioje jis jaučiasi savimi.

 

Organizatoriai: VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.