Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

V respublikinis įtraukaus muzikavimo konkursas-festivalis „Perliukai“  Šiauliuose  

2021-10-18

13:00

Šiaulių kultūros centras, Aušros al. 31

Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ organizuojamas V respublikinis įtraukaus muzikavimo konkursas-festivalis „Perliukai“. Konkursinėje šio renginio programoje, skirtoje Šiaulių regionui, varžysis vaikai ir jaunuoliai, paliesti negalios iš Šiaulių, Joniškio, Panevėžio, Kelmės, Kuršėnų, Elektrėnų, Mažeikių, o festivalinėje programoje pasirodys duetas „Vėjų rožės“ iš Vilniaus,  Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistų duetas Miglė Dambrauskaitė ir Motiejus Dudnikas bei Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“. Numatome, kad šiame regioniniame renginyje iš viso dalyvaus apie 100 jaunų atlikėjų, jų vadovų. Renginio pradžia – 13 val.

 

     „Perliukai“ – tradicinis, kas trejus metus šalyje organizuojamas dainininkų ir instrumentalistų konkursas-festivalis, kuriuo ugdomas vaikų ir jaunimo (3-35 metų), turinčių įvairią negalią, kūrybiškumas, skatinama muzikinė saviraiška, atrenkami geriausi vokaliniai, instrumentiniai ansambliai, solistai. Tai – nacionalinis, įtraukus kultūros renginys, kuriame talentingi, gabūs, muzikai vaikai, jaunimas, turintys ir neturintys negalios, debiutuoja, atskleidžia muzikinius gebėjimus, bendradarbiauja su muzikos profesionalais, įgyja kūrybinės, koncertinės patirties.

2021 m. konkurso-festivalio „Perliukai“ regioninės atrankos organizuojamos Klaipėdoje ir Šiauliuose, o 2022 m. jos atkeliaus į Kauno raj., Vilnių ir Alytų. Baigiamasis konkurso-festivalio „Perliukai“ uždarymas, kuriame dalyvaus visų 5 regioninių konkursų nugalėtojai, vyks Vilniuje 2022 m. pabaigoje.

 

V respublikinį konkursą-festivalį „Perliukai“ organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“. Konkurso-festivalio „Perliukai“ globėjas Šiaulių regione – Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas.

 

Rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių Alka LIONS klubas.

 

 

LSKD „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė, el. paštas , www.guboja.lt