Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Dalyvaujamasis biudžetas sugrįžta – pasiūlykite savo idėją Šiauliams!

Jau trečius metus iš eilės Šiaulių miesto savivaldybė skelbia bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos konkursą ir kviečia miesto gyventojus aktyviai teikti savo pasiūlymus Saulės miestui!

Vadinamasis dalyvaujamasis biudžetas jau davė pirmuosius vaisius: pirmaisiais projekto metais Rėkyvos tiltas pasipildė apžvalgos aikštele, šiuo metu yra tvarkomas Poilsio gatvės kraštovaizdis Rėkyvoje, Dainų parke įrengiamas miesto simboliką atspindintis dendrologinis ženklas, o kitais metais Dainų parke atsiras „pump track“ dviračių trasa. Visus šiuos projektus miestui pasiūlė gyventojai, o savivaldybė juos įgyvendina!

Šiais metais jau tradiciškai kviečiame teikti savo pasiūlymus miestui dvejose kategorijose: mažųjų projektų (iki 50 tūkst. eurų) bei didžiųjų projektų (iki 150 tūkst. eurų). Mažieji projektai įgyvendinami einamaisiais metais, o didieji projektai įgyvendinami per 2 metus.

Miestui gali būti siūlomi infrastruktūros (pavyzdžiui, žaidimų aikštelės arba riedlenčių parko įrengimas), o taip pat kultūros bei socialiniai projektai (pavyzdžiui, muzikos festivalio organizavimas miesto estradoje), kurie būtų įgyvendinami Šiaulių miesto neprivačioje teritorijoje.

Projektų idėjų pasiūlymus gali teikti visi ne jaunesni nei 16 metų asmenys, nepaisant gyvenamosios vietos, tad savo idėjas Saulės miestui gali teikti ne tik miesto gyventojai, bet ir, pavyzdžiui, emigravę šiauliečiai bei Šiauliams neabejingi kauniečiai ar radviliškiečiai!

Primename, jog, norint pasiūlyti savo idėją miestui, tereikia užpildyti vos dviejų puslapių formą, kurią rasite ČIA ir atsiųsti ją el. paštu arba pristatyti į Savivaldybės administracijos priimamąjį (Vasario 16-osios g. 62, formą palikite dėžutėje prie įėjimo).

Kriterijus atitikęs ir gyventojų palaikymo sulaukęs Jūsų pasiūlymas jau kitais metais gali papuošti Šiaulių miestą bei pradžiuginti bendruomenę, tad kviečiame nedvejoti ir pateikti savo idėją!

Projektų idėjas Šiaulių miestui galima teikti iki spalio 6 d. (imtinai).

Jei turite klausimu, kreipkitės telefonu +37065472218 arba el. paštu justinas.svegzda@siauliai.lt

Mero patarėjas Justinas Švėgžda