Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Muziejus ant ratų aplankė Globos namuose gyvenančius senelius

Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose netrūksta įdomių veiklų ir svečių, tačiau sveikatos problemų turintys senjorai ilgisi kultūrinio gyvenimo. Senelius, neturinčius galimybės lankytis kultūrinėse Šiaulių vietose bei renginiuose dėl sveikatos būklės, šį kartą aplankė populiaraus miesto muziejaus ekspozicija.

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė sulaukė ypatingų svečių - UAB „Extra Services“ darbuotojų atstovų, kurie atvyko su tikslu pasidalinti šventine šiluma ir paįvairinti bendruomenės įprastą dienos rutiną.

Kadangi įmonė keli metai iš eilės skiria dėmesį socialiai atsakingo verslo vykdymui ir ieško būdų prisidėti prie miesto kultūros skatinimo, šiais metais pristatė naują projektą – Telefonijos muziejus ant ratų!

UAB „Extra Services“ direktorė Lina Zaboras ir muziejaus vadovė Dalia Urbonienė Globos namų bendruomenei pristatė telefono aparato ir Telefonijos muziejaus istoriją, bei virtualiai senjorus supažindino su muziejaus ekspozicijomis. Senjorai buvo supažindinti su pačiais įdomiausiais ir unikaliausiais eksponatais - obuolio, batelio, lūpų, katino, gyvatės ir kitokių formų telefonų aparatais, naudojimosi subtilybėmis bei faktais.

Visi dalyviai vieningai teigė, niekada nematę tokių įdomių ir spalvingų įrenginių, tad aktyviai jais bandė naudotis. Vizitas dalyviams suteikė gerų emocijų, puikią nuotaiką, o kartu ir gerą savijautą.

Lina Zaboras seneliams pasakojo, apie XX a. pastatą Šiaulių miesto širdyje, kuriame yra įsikūręs Telefonijos muziejus ir jo istoriją. Dalinosi žiniomis apie jo išskirtinumą ir ilgaamžiškumą. Tai yra vienas iš nedaugelio iki šių dienų išlikusių istorinių miesto pastatų (1907-1908 m.) – kultūrinis paveldas, kuriame anksčiau veikė bankas, o prieš tai buvo miesto iždinė. 2015 metais šiame pastate įsikūrė įmonė UAB „Extra Services“ teikianti telekomunikacijų paslaugas. 2019 m. įmonė savo iniciatyva įsteigė Telefonijos muziejų ir banko ekspoziciją. Įmonė nuolatos skiria dėmesį ne tik savo darbuotojų gerovei kurti ir gerinti, tačiau ir ieško resursų prisidėti prie Šiaulių miesto garsinimo, bendruomenės kūrimo, bei kultūros plėtimo.

Šiaulių miesto savivaldybės Globos namų bendruomenės nariai džiaugiasi turėję galimybę pabendrauti ir praplėsti akiratį.

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Extra Services“ komandai už kalėdines dovanas Globos namų senjorams ir neįkainojamą patirtį – galimybę apsilankyti muziejuje neišėjus iš namų.

 

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų informacija ir nuotraukos

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis