Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Organizuojama nuotolinė konferencija tema „PAAUGLIŲ PRIKLAUSOMYBĖS: kaip atpažinti, pripažinti ir padėti?“

VšĮ „Mokymosi mokykla“ kviečia į konferenciją itin aktualia tema apie būdus ir priemones, kurios padės atpažinti priklausomybes ir padėti priklausomam vaikui.

Nuotolinėje konferencija vyks balandžio 12 d. nuo 12:45 val.

Dalyviai šios konferencijos metu:

 • pažins pagrindines šiuolaikinių paauglių priklausomybes psichoaktyviosioms medžiagoms, susipažins su jų daromu poveikiu jauno žmogaus organizmui, elgesiui bei bendravimui; 
 • sužinos, kokie pokyčiai ir kokia esama realybė vyrauja psichoaktyviųjų medžiagų vartojime šiomis dienomis; 
 • išsamiai susipažins su paauglių priklausomybe nuo socialinių tinklų, sužinos šios priklausomybės grėsmes ir pažins problemos sprendimo būdus; 
 • sužinos, kaip atpažinti priklausomybių turintį paauglį ir kaip jam padėti; 
 • išgirs daug praktinių patarimų iš gydytojų ir psichologų, kurie padės užmegzti ryšį su priklausomybių turinčiu paaugliu bei jo tėvais;
 • sužinos būdus ir priemones, kurie padės užkirsti priklausomybėms kelią, o susidūrus su problemomis parinkti efektyvias pagalbos priemones; 
 • turės galimybę dalyvauti diskusijoje ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus iš profesionalų.  

Registracija ir išsami informacija apie konferenciją ČIA. 

Renginio programa:

12:45-13:30 val. „Paauglių priklausomybės mokykloje: praktiko veiklos analizė ir geroji patirtis”. Lekt. Vitalija Grigaitienė.

13:30-14:30 val. „Kaip atpažinti ir bendrauti su priklausomybių turinčiu paaugliu?”. Lekt. Martynas Bytautas.

14:30-15:15 val. „Paauglių priklausomybė psichoaktyvioms medžiagoms: šiuolaikinės tendencijos ir pokyčiai: ką svarbu žinoti?“. Lekt. Gabija Laubner-Sakalauskienė.

15:15-16:15 val. „Paauglių priklausomybė socialiniams tinklams“. Lekt. Jonas Fugalis.

Konferencija akredituota, dalyviams bus išduodami 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. 

VšĮ „Mokymosi mokykla“ informacija, paveikslėlis iš www.freepik.com