Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Prisikėlimo aikštė tapo didžiausia šokių aikštele Šiauliuose

2023 m. rugsėjo 15 d. Prisikėlimo aikštėje šurmuliavo žmonės – čia nuvilnijo etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka“. Nuo 2015 metų Lietuvos nacionalinio kultūros centro inicijuojama, septintą kartą Saulės mieste organizuota akcija į bendrą vakaronę subūrė per 200 folklorinį šokį mylinčių žmonių. Šokėjai kvietė prisijungti praeivius ir kartu puoselėti etninės kultūros paveldą. Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Akcijos iniciatorius – Lietuvos nacionalinis kultūros centras.

Etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka“, kurios tikslas įtraukti į liaudiško šokio siautulį kuo daugiau įvairaus amžiaus visuomenės narių ir pasiekti, kad šokis taptų matomas ir prieinamas kiekvienam, dienos šviesą pirmą kartą išvydo prieš aštuonerius metus, ją 2015-aisias inicijavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Nuo tada akcija augo ir pasiekė visus šalies miestus ir miestelius, bendruomenes, įstaigas. Akcija pasiekė ir Šiaulių miestą, Šiaulių kultūros centras šiemet prie iniciatyvos prisidėjo jau septintą kartą.

„Švęsdami ir dalyvaudami tokiuose renginiuose ne tik gerbiame savo praeitį, bet ir užtikriname, kad šios puoselėjamos tradicijos ir toliau formuotų mūsų ateitį“, – sako Šiaulių kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė.

Prisikėlimo aikštėje daugybė šiauliečių susibūrė ir vienu metu aikštėje trypė su tūkstančiais kitų lietuvių visoje šalyje. Susirinkusieji buvo kviečiami šokti įvairius liaudiškus šokius, kurie priminė, kaip anksčiau linksminosi mūsų protėviai.

Šokėjams akompanavo visuomet gerai nusiteikę Šiaulių Dainų muzikos mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Vieversėlis“ instrumentinė grupė (vad. Arūnas Stankus).

Organizatoriai tikisi, kad liaudiškų šokių mokantis renginys susirinkusiems dalyviams suteikė daugybę teigiamų emocijų, judėjimo džiaugsmo, padėjo pažinti ir prisiminti tautos kultūrą bei tradicijas.

Rolando Parafinavičiaus nuotr.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė, tel. +370 615 83 983, e. p.

Šiaulių kultūros centro Komunikacijos skyrius