Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Saulės mieste pirmą sykį vyks tokios didelės ekstremalaus bėgimo varžybos

Lietuvos ekstremalaus bėgimo rinktinės nariai intensyviai ruošiasi birželio 8-11 dienomis Vengrijoje vykstančiam Europos ekstremalaus bėgimo su kliūtimis (OCR) čempionatui. Viena iš paskutinių repeticijų prieš Europos pirmenybes – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną, Šiauliuose vyksiančios „OCR Lietuva-Ekstremalus bėgimas“ varžybos. Lietuvos ekstremalaus bėgimo asociacijos („OCR Lietuva“) organizuojamos varžybos kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių ir siekia šį sportą populiarinti visoje šalyje. Saulės mieste tokios didelės OCR varžybos vyks pirmą sykį.

„Tai bus vienos iš paskutiniųjų varžybų Lietuvoje prieš Europos čempionatą. Pats nekantrauju sulaukti šių varžybų Šiauliuose ir, manau, tai visiems rinktinės nariams bus puiki proga pamatyti ko trūksta, įvertinti savo formą, kas padės vėliau ruošiantis Europos pirmenybėms“, - sakė Lietuvos ekstremalaus bėgimo federacijos prezidentas Renaldas Bugys.

R. Bugys pats ne kartą viešėjo Vengrijoje, o taip pat yra dalyvavęs Europos čempionatuose ir net tapęs prizininku. Jo teigimu, „OCR Lietuva“ organizuojamose varžybose tikrai netrūks kliūčių, kurios atitinka europinius bei pasaulinius standartus, todėl ir Šiauliuose sportininkai galės pajausti itin aukštą trasos įrengimo lygį.

„OCR Lietuva-Ekstremalus bėgimas“ renginys šeštadienį Šiauliuose, šalia „Geležinės lapės“ skulptūros startuos 12 val. su intriguojančiais profesionalų startais. Jų laukia maždaug 6 km trasa su daugiau nei 20 įvairiausių kliūčių. Būtent čia bus galima išvysti Lietuvos rinktinės narius.

13 val. bus duotas startas mėgėjams. Čia laukiami visi, norintys išbandyti savo jėgas, ar tiesiog pažinti OCR sportą. Priešingai negu profesionalų varžybose, mėgėjai galės finišuoti net ir neįveikę vienos ar keleto kliūčių ir taip gauti medalį.

13.30 val. prasidės nemokamas moksleivių bėgimas. Jiems taip pat nėra būtina įveikti visas kliūtis, bet bus bėgama ta pačia trasa. Organizatoriai rekomenduoja bent pabandyti įveikti kliūtis, nes kiekviena iš jų yra tarsi mažas apdovanojimas, suteikiantis daug gerų emocijų ir papildomos motyvacijos.

14.30 val. prasidės nemokamas bėgimas vaikams. Jiems bus paruošta speciali trasa, garantuosianti neišdildomus įspūdžius. Trasa bus skirta vaikams nuo 5 metų, bet jei juos lydės tėveliai, tai amžius nebus ribojamas.

„OCR Lietuva“ yra sulaukusi daugybės teigiamų atsiliepimų apie surengtas varžybas Vilniaus Vingio parke, Kazlų Rūdoje. R. Bugys neabejoja, kad Šiauliuose staigmenų sulauks net ir patyrę bėgikai.

„Kiekvieną kartą stengiamės išnaudoti miesto galimybes. Šiauliuose šalia bus Talkšos ežeras, todėl tikrai lauks vandens kliūtis. Kaskart varžybose atnaujiname arba pridedame naujas kliūtis, todėl tikrai staigmenų bus ir siūlau jas išbandyti“, - teigė R. Bugys.

Po varžybų Šiauliuose liks dvi savaitės iki Europos OCR čempionato. R. Bugys sako, kad Lietuvos sportininkų lygis, lyginant su kitomis Rytų Europos šalimis, yra tikrai neblogas, todėl iš Vengrijoje tikimasi grįžti su apdovanojimais. Juolab, kad Vengrija nėra kalnuota šalis, todėl trasa bus panaši į tas, kuriose vyksta varžybos Lietuvoje, ypač iš bėgimo pusės.

Ekstremalaus bėgimo varžybos „OCR Lietuva” finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Lietuvos ekstremalaus bėgimo federacijos informacija

Manto Daškevičiaus nuotraukos

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis