Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose įvyko puiki regbio šventė!

Saulės miesto Šiaulių regbio stadione gegužės 15 d. vyko šventė – tarptautinis vyrų regbio septynetų turnyras „Šiauliai 7‘s“, skirtas Šiaulių regbio klubo „BaltRex“ 30-mečiui, Lietuvos regbio 60-mečiui ir Šiaulių organizuoto sporto 100-mečiui paminėti.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, regbio turnyro „Šiauliai 7s“ globėjas, tarė turnyro atidarymo žodį, pasveikino visus renginio dalyvius ir žiūrovus.

„Šiauliečiai, bendradarbiaujant verslui ir sportui, turi galimybę išvysti neeilinį renginį, kaip ir prieš šimtą metų – verslas ir miesto vadovai kartu organizuoja miesto sportinį gyvenimą“, – kalbėjo meras. Jis Šiaulių regbio klubui „BaltRex“ 30-mečio proga įteikė padėką ir dovaną, pasveikino Lietuvos regbį su 60-mečiu.

alt

Renginyje dalyvavo ir Čekijos ambasadorius Lietuvoje Vit Korselt, kuris savo kalboje paminėjo, kad sportas yra labai svarbi gyvenimo dalis. Jis įsitikinęs, kad sportas, tiek pat, kiek kultūra ar ekonominis bendradarbiavimas, padeda pažinti ir suprasti skirtingų šalių, žemynų, tautų žmones.

Dėl turnyro apdovanojimų į kovą stojo vyrų regbio komandos iš Ukrainos, Čekijos ir Lietuvos – viso 6 komandos.

Visos turnyro rungtynės buvo tiesiogiai transliuojamos www.lrt.lt platformoje, renginį vedė Mantas Stonkus.

Turnyro trofėjus – taurė – iškeliavo į Čekiją. Čekijos „Dukla“ komanda tik paskutinio epizodo metu išplėšė pergalę iš šeimininkų „BaltRex“ komandos ir laimėjo auksą rezultatu 28:21.

Trečią vietą iškovojo Ukrainos komanda, kuri stojo į akistata su Lietuvos rinktinės „Vytis“ komanda.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Artūro Staponkaus ir Rolando Parafinavičiaus nuotraukos