Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose lankėsi Estijos ambasadorė

Estijos ambasadorė Kai Kaarelson su darbiniu vizitu lankėsi Šiaulių mieste. Pirmiausia diplomatė dalyvavo susitikime Šiaulių miesto savivaldybėje, vėliau lankėsi Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijoje, Tarptautiniame Šiaulių oro uoste, bei vienoje verslo įmonėje.    

Estijos Respublikos ambasadorė Lietuvoje Kai Kaarelson darbinio vizito į Šiaulius atvyko kartu su Estijos Ambasados Vilniuje patarėju Martu Tarmaku, viešnią pasitiko Estijos Garbės konsulas Šiaulių, Panevėžio ir Utenos apskrityse Gintaras Sluckus. Delegacija pirmiausia apsilankė Šiaulių miesto savivaldybėje, svečius priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 

Susitikimo metu trumpai pristatyta Šiaulių miesto istorija, demografinė, ekonominė ir švietimo situacija, investicinė aplinka, pasikeitimai, kurie mieste įvyko pastaraisiais metais. Meras informavo, kad Savivaldybė remia besikuriančius verslus, skiria stipendijas studentams, dalyvauja pritraukiant į miestą medikus ir trūkstamų specializacijų darbuotojus. Pasidžiaugta, kad mieste veikia 8 estiško kapitalo įmonės, o Estijos verslas yra trečioje vietoje pagal tiesiogines užsienio investicijas (po Vokietijos ir Švedijos). Pagal Šiauliuose pagamintos produkcijos eksporto kryptis, Estija patenka į populiariausiųjų šalių dešimtuką.

Ambasadorė Kai Kaarelson akcentavo, kad būtina kiek įmanoma greičiau gaivinti dėl pandemijos susilpnėjusius turizmo, kultūros ir verslo ryšius tarp Estijos ir Lietuvos miestų. Nors Šiauliai turi Estijoje miestą-partnerį Pernu, ambasadorė teigė, kad galėtų tarpininkauti Šiauliams mezgant bendradarbiavimą ir su Tartu, kuris yra antrasis pagal dydį Estijos miestas ir turi panašiai tiek pat gyventojų, kaip Šiauliai.

 

Po susitikimo Savivaldybėje, Šiaulių miesto meras kartu su svečiais vyko į Vilniaus Universiteto Šiaulių akademiją, pristatytas STEAM centras. Delegacija taip pat apžiūrėjo Tarptautinį Šiaulių oro uostą, industrinio parko ir Šiaulių laisvosios ekonominės zonos teritorijas. Estijos ambasadorė dar lankėsi ir bendrovėje NMF Porolon.

 

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis