Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose – ypač gausios šventiškai nusiteikusios policijos pajėgos

Po 13 metų pertraukos į Šiaulius sugrįžo tradicinė ir gyventojų pamėgta policijos ir visuomenės šventė. Įspūdingas renginys vyko atnaujintame Šiaulių miesto centriniame parke, jį panoro pamatyti minios šiauliečių.

Po Šiaulių katedroje už Lietuvos policiją aukotų Šv. Mišių, iškilminga policijos pareigūnų rikiuotė žygiavo į centrinio miesto parko estradą. Šventė prasidėjo sveikinimų, apdovanojimų ceremonija.

„Lietuva yra paskendusi formalizme, pareigūnai – popierizme. Labai svarbu tą formalizmą atskiesti žmogiškumu, tai leistų pareigūnų darbą atlikti labai labai gerai ir nuolat siekti tikrojo teisingumo. Girdėkime savo žmogiškąjį pradą, jį auginkime, tada turėsime visai kitokią Lietuvą. Noriu pasveikinti kiekvieną pareigūną artėjančios Angelų sargų dienos proga, visų pirma, kaip šeimos žmones – tėčius ir mamas, sūnus ir dukras. Tegul Jus lydi sutarimas ir namuose, ir darbe“, – sveikindamas susirinkusius kalbėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių miesto meras Lietuvos policijos profesinės šventės proga už vertybių kūrimą ir policijos darbo puoselėjimą įteikė padėką  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų tarnybos viršininkui Vaidui Kazlauskui.

Renginio metu už nepriekaištingą tarnybą policijos pareigūnus apdovanojo ministrė A. Bilotaitė ir policijos generalinis komisaras R. Požėla. Iškilmingoje šventės dalyje žiūrovai galėjo pamatyti ir Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaiką.

Šventės metu parodomąsias programas demonstravo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, kinologai su keturkojais policijos pagalbininkais, raitosios policijos grupė, Lietuvos kelių policijos tarnybos motociklininkai kartu su motoakrobatais motociklininkais.

Bene laukiamiausias reginys buvo policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS parodomoji kovinė operacija, kuriai įvykdyti buvo pasitelktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis ir ARAS šarvuotis.

Šiauliečiai šventėje galėjo apžiūrėti policijos naudojamą specialią techniką, automobilius, motociklus, ginklus, šarvuotį, policijos vadavietę. Mažiesiems dalyviams buvo paruošta daug edukacinių veiklų, kurias jie galėjo išbandyti kartu su savo tėveliais. Parke veikė įvairių policijos padalinių ekspozicijos su policijos naudojama įranga, technika, metodais. Norintieji galėjo išbandyti saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius. Susirinkusiems dainavo šiaulietė atlikėja Živilė Gedvilaitė.

Lietuvos policijos tarnyboje šiuo metu dirba beveik 8 tūkst. pareigūnų.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Vitalio Lebedžio nuotraukos