Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Europos paveldo dienose – dėmesys restauruotiems Venclauskių namams

2021 m. rugsėjo 21 d., antradienį, 17 val. Venclauskių namuose-muziejuje (Vytauto g. 89, Šiauliai) vyks Europos paveldo dienoms skirtas renginys, kurio metu bus apžvelgta Venclauskių namų architektūra ir interjeras, pristatyti restauravimo darbai.

2019 m. buvo baigti vieno iš Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinių, nekilnojamo kultūros paveldo objekto – Venclauskių namų (u. k. 2255) – restauravimo darbai. Šiuo metu pastate baigiama įrengti XX a. I pusės Šiaulių miesto ir Venclauskių šeimos istoriją atspindinti muziejinė ekspozicija.

Renginio metu doc. dr. Lina Preišegalavičienė skaitys pranešimą „Venclauskių namo Šiauliuose (Vytauto g. 89) architektūros ir interjero dizaino apžvalga“, kuris atskleis Venclauskių namų reikšmę tarpukario Lietuvos pastatų architektūros ir interjero kontekste. Taip pat bus pristatyti 2018–2019 m. atlikti Venclauskių namų restauravimo darbai.

Savo pirminę išvaizdą atgavę Venclauskių namai akį traukia ne tik lauko fasadu, bet ir ryškiaspalviu, netradiciniu pastato vidaus interjeru. Norima lankytojus supažindinti ne tik su galutiniu interjerų atkūrimo rezultatu, bet ir su restauravimo procesu, todėl Europos paveldo dienų metu rengiamas susitikimas su pastato restauravimo darbą atlikusia restauratorių komanda. Jie pristatys savo nuveiktus darbus – papasakos, kokia pastato būklė buvo prieš restauravimą, kaip atrodė restauravimo procesas, kokie laukė iššūkiai ir kokių rezultatų pasiekta.

2021 m. rugsėjo 17–26 d. Lietuvoje vyksta Europos paveldo dienų renginiai. Šiaulių „Aušros“ muziejus aktyviai įsitraukia į Europos paveldo dienas ir kviečia į renginius savo padaliniuose. Plačiau – https://www.ausrosmuziejus.lt/Naujienos/europos-paveldo-dienos-siauliu-ausros-muziejaus-padaliniuose2/

 

Informaciją teikia Šiaulių „Aušros“ muziejaus Istorijos skyriaus vedėja Augustė Labenskytė tel. (8 41) 52 43 92, el. p.  auguste.labenskyte@ausrosmuziejus.lt

 

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas