Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Meras pasveikino naudingiausią LKL žaidėją

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino puikiai krepšinio komandoje „Šiauliai“ debiutavusį įžaidėją iš Islandijos Elvarą Fridrikssoną, kuris ne tik svariai prisidėjo prie komandos pergalių šiame LKL sezone, bet dar sugebėjo tapti ir naudingiausiu pirmenybių žaidėju.  Miesto meras žinomo islando paprašė labai rimtai apsvarstyti galimybę ir kitą sezoną likti „Šiauliuose“, nes komanda puoselėja ambicingus planus.

Šiaulių miesto meras susitiko su krepšinio klubo „Šiauliai“ vyrų komandos vyriausiuoju treneriu Antanu Sireika ir komandos lyderiu islandu Elvaru Fridrikssonu. Savivaldybės vadovas padėkojo „Šiaulių“ įžaidėjui už puikų pasirodymą LKL sezone, už žaidimą ir pastangas, kurios stipriai prisidėjo prie komandos pergalių. Pagal rezultatyvumą ir rezultatyvius perdavimus islandas išsiskyrė ne tik savo komandoje, bet tapo viso čempionato žvaigžde. Būtent Elvarui Fridrikssonui atiteko „Betsafe-LKL“ 2020-2021 m. reguliariojo sezono naudingiausiojo žaidėjo titulas.

„Šis iš pažiūros paprastas vaikinas krepšinio aikštelėje kuria tikrus stebuklus. Visiems šiauliečiams, kurie myli ir palaiko mūsų komandą, Elvaro žaidimas ir jo pasiekimai yra tikrai labai svarbūs. „Šiauliai“ kitam sezonui norėtų grįžti į prizininkų trejetuką ir labai svarbu turėti tvirtą komandos branduolį, kurį sudarytų patyrę žaidėjai. Elvarą Fridrikssoną kviečiame būti to komandos sugrįžimo į lygos viršūnę dalimi. Neabejoju, kad teigiamas sprendimas labai pradžiugintų visus Šiaulių sporto gerbėjus, užtikrintų dar didesnį rėmėjų palaikymą“, – kalbėjo Artūras Visockas.

„Islandija buvo pirma šalis, kuri pripažino Lietuvos nepriklausomybę, tai rodo, kad islandai yra drąsūs ir nebijo stoti už idėją. „Šiauliai“ 9 metus iš eilės buvo LKL bronzos laimėtojais. Manau, kad kaip žaidėjui, Elvarui, jei jis liktų mūsų komandoje, būtų galimybė imtis lyderystės ir pademonstruoti kovotojo charakterį kartu grąžinant „Šiaulius“ į elitinių Lietuvos komandų gretas. Ši bendrystė būtų labai svarbi abiem pusėms. Tai tarsi papildomas garantas Šiaulių krepšiniui ir naujas sportinės karjeros laiptelis pačiam Elvarui“, – sakė Antanas Sireika.

„Esu dėkingas Šiauliams, kad manimi patikėjo ir pakvietė. Žaisti tokioje krepšinio valstybėje kaip Lietuva, tikrai yra didelė garbė. Šiauliuose daug ko išmokau, čia turėjau galimybę atskleisti savo gebėjimus. Neslėpsiu, tikrai turiu naujų patrauklių pasiūlymų, tačiau mielai ir toliau likčiau krepšinio klube „Šiauliai“, žinoma, tam reikia, kad mano agentas galėtų suderinti naujo kontrakto sąlygas“, – teigė per sezoną išgarsėjęs „Šiaulių“ islandas Elvaras Fridrikssonas.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija, V. Lebedžio nuotraukos