Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Miškų tvarkymo akcija MIŠKO KUOPA jau rugsėjo 11 d.

Mes miškui – miškas visiems!

Kiekvienas užaugintas medis miške – mūsų kolegų miškininkų viso gyvenimo darbo rezultatas ir pasididžiavimas. Miške įamžintos šimtametės miškininkystės tradicijos, sunkus, tačiau širdžiai mielas darbas, palikimas ateities kartoms.

Miškas mums visiems – vieta, kur galime rasti tai, ko ieškome – ramybę, poilsį, pramogas.

Tačiau vis dažniau miškas tampa sąvartynu: vietoje grybų ar uogų čia randame paliktas dūlančias padangas, statybines atliekas, nereikalingą buitinę techniką ir kitas šiukšles. Kasmet surenkame ir išvežame beveik 1000 tonų tokių atliekų!

Pasirūpinkime miškais drauge!

Kviečiame prisijungti prie pirmą kartą organizuojamos visuotinės miškų tvarkymo akcijos Miško kuopa

Laukiame šeimų, draugų kompanijų, įmonių kolektyvų, mokinių ir studentų prisijungti prie švaresnio miško kūrimo mums visiems!

Kada? Rugsėjo 11 d., nuo 10 val. iki paskutinės surinktos šiukšlės.

Kur? Visoje Lietuvoje: „Miško kuopa“ vyks 23 Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose. Tikslias susirinkimų vietas rasite pridėtame sąraše.

Visus akcijos dalyvius miškininkai pasitiks ir palydės iki akcijos vietos, drauge darbuosis ir papasakos apie mūsų miškus, atsakys į visus kylančius klausimus.

Priemonės: visi dalyviai bus aprūpinti pirštinėmis ir šiukšlių maišais, stambios atliekos bus kraunamos į sunkvežimius.

Apranga: patogi laisvalaikio, kurios negaila ištepti.

Visas su renginiu susijusias naujienas sekite Facebook puslapyje.

Į talką kviečiame registruotis https://registracija.vivmu.lt/ 

Daugiau informacijos: Komunikacijos skyriaus vadovė Sandra Trinkūnaitė-Rimkienė, sandra.rimkiene@vmu.lt,  +370 687 19545