Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pasveikinti Europos klubų čempionų taurės vicečempionai!

Šiaulių regbio klubas „BaltRex-Šiauliai“ šiais metais nukeliavo iki Europos klubų čempionų taurės finalo. Pakeliui šiauliečiai nugalėjo pajėgius Latvijos, Baltarusijos ir Šveicarijos klubus, o pusfinalyje parklupdė vieną pajėgiausių regbio-7 komandų pasaulyje - Anglijos „Samurai“. Tik finale šiauliečiai turėjo pripažinti turnyro šeimininkų, Sankt Peterburgo „Zastava 7“ komandos pranašumą.

Sankt Peterburge vykusiame Europos klubų čempionų taurės turnyre dalyvavo dvylika pajėgiausių Europos komandų iš Anglijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Latvijos, Sakartvelo, Baltarusijos ir Lietuvos.

Turnyro atidarymo rungtynėse ne taip lengvai įveikę Šveicarijos „Switzers Geneva Rugby” komandą, šiauliečiai įsibėgėjo. Rungtynės grupėje prieš Latvijos „Miesnieki“ ir Baltarusijos „Harugva“ nesukėlė „BaltRex-Šiauliai“ didesnių sunkumų. Su kiekvienomis rungtynėmis demonstravusi vis kokybiškesnį žaidimą, komanda nesunkiai įveikė ir ketvirtfinalio barjerą, o pusfinalyje teko susiremti su tituluotu varžovu – elitine Anglijos regbio-7 komanda „Samurai“. Pradžioje pirmavusius anglus pavyko įveikti tik darnaus komandinio žaidimo dėka. Finalinėje kovoje šiauliečiams teko pripažinti turnyro šeimininkų pranašumą. „Zastava 7“ komanda buvo puikiai pasiruošusi, surinkusi įspūdingus ir pajėgius legionierius.

Iš turnyro grįžusią „BaltRex-Šiauliai“ komandą prieš treniruotę aplankė ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovai bei rėmėjai. Miesto meras Artūras Visockas pasveikino šiauliečius su puikiu pasiekimu Europos klubų čempionų taurės turnyre.

„Šios komandos nariai yra tikri Šiaulių miesto ambasadoriai, kiekvienais metais didžiosiomis raidėmis įrašantys Saulės miesto vardą į sporto pasaulio žemėlapį. Didžiuojuosi šiuo „BaltRex-Šiauliai“ istoriniu pasiekimu ir tikiu, kad tokios didžios pergalės taps tvirtu pamatu bei įkvėpimu ateities laimėjimams”, – komandą sveikino Šiaulių miesto meras.  

Europos klubų čempionate užėmę antrą vietą, šiauliečiai buvo apdovanoti 10 tūkst. eurų piniginiu prizu. Po puikaus pasirodymo turnyre „BaltRex-Šiauliai“ toliau intensyviai ruošiasi kitiems startams Baltijos Top lygoje.

Šiaulių gimtadienio šventės metu, rugsėjo 11 dieną, 14 val. Šiaulių regbio akademijos stadione vyks intriguojantis „Pietinia derbis“, kuriame susigrums dvi Šiaulių komandos „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ir „Baltrex-Šiauliai“.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

I. Bubelytės nuotrauka