Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Pasveikintos Šiaulių miesto futbolo moterų ir vyrų komandos

Paskutinysis šiais metais Šiaulių miesto tarybos posėdis prasidėjo sporto komandų pagerbimu. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apdovanojo abi futbolo komandas, kurios iškovojo medalius.

Pačioje posėdžio pradžioje, tik nuskambėjus Lietuvos himnui, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pakvietė Tarybos narius kartu pagerbti  puikių rezultatų pasiekusias miesto vyrų ir moterų futbolo komandas.

Sporto bendruomenę ir futbolo gerbėjus šiemet ypač nudžiugino futbolo akademijos „Šiauliai“ vyrų komandos pasiekimai. Šiaulių futbolo klubas po 24-erių metų pertraukos miestui padovanojo aukščiausios Lietuvos futbolo A lygos medalius. Istorinę bronzą iškovoję šiauliečiai džiaugiasi tai padarę savo jėgomis, talkinant vos keliems legionieriams iš Ukrainos. Komandą į istorinę bronzinę pergalę atvedė treneris Mindaugas Čepas. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas visos Tarybos vardu treneriui Mindaugui Čepui įteikė simbolinę dovaną ir nuoširdžiai dėkojo už rezultatus futbolo stadionuose.

„Po 24 metų Šiauliai ir Šiaulių futbolo bendruomenė turi kuo didžiuotis, pasiekti medaliai ir manau, kad tai dar ne pabaiga“, – šypsodamasis tarė treneris Mindaugas Čepas.

Šiaulių vyrų futbolo komandos atstovai į Tarybos posėdį atsivežė ne tik laimėtą čempionato taurę, bet ir vakar pelnytą prizą – Lietuvos sporto federacijų sąjungos apdovanojimą „Metų iniciatyva“.

Kol vyrų komanda dar tik ieško vietos šalies futbolo olimpe, Šiaulių moterų futbolo klubo „Gintra“ futbolininkės dar kartą įrodė esančios geriausios Lietuvoje ir galinčios sėkmingai kovoti tarptautinėse varžybose. Šiaulių „Gintros“ sportininkės 2023 metų Lietuvos moterų A lygos čempionate nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Dar nepasibaigus čempionatui buvo aišku, kad Lietuvos čempionių titulas net 22-ąjį kartą atiteks šiaulietėms.

Simbolinius dovanas iš Šiaulių miesto mero Artūro Visocko rankų priėmė Šiaulių „Gintros“ klubo prezidentas Gintaras Radavičius ir komandos kapitonė Algimantė Mikutaitė.

Pasak Gintaro Radavičiaus, be miesto pagalbos nebūtų ir tų pačių laimėjimų, jis tikisi, kad tai dar ne paskutinis moterų futbolo čempionių titulas.

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis