Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pleneras ,,Rudens mozaika 2021. Iki mėnulio ir atgal“

Kviečiame į kūrybinį plenerą ,,Rudens mozaika 2021. Iki mėnulio ir atgal“. Mozaikos bus dėliojamos  skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės 2021 m. rugsėjo 17 d.  nuo 10.00 val. Pleneras skirtas 785 Šiaulių miesto gimtadieniui paminėti. Plenerą organizuoja Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“ kartu su Šiaulių miesto Švietimo skyriumi. Kūrybiniame procese kviečiamos dalyvauti Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų, pradinių, progimnazijų, gimnazijų, neformaliojo švietimo įstaigų, universitetų, kolegijų,  profesinių mokyklų, bendruomenės ir jų socialiniai partneriai. Plenero dalyviai iš gamtinės medžiagos, sodo ir daržo gėrybių ant žolės kurs mozaikas, kuriose atsispindės neribotas dalyvių fantazijas iliustruojantys paveikslai susiję su saulės sistema, planetomis, kosmoso platybėmis, žvaigždėmis ir žvaigždynais. Pleneru siekiama  netradicinėmis bendravimo ir bendradarbiavimo formomis telkti Šiaulių miesto ir rajono Švietimo ir ugdymo įstaigas, ugdyti bendruomenių pilietiškumą, aktyviai dalyvaujant socialinėje-pilietinėje veikloje puoselėti meilę ir pagarbą savo miestui ir šaliai, kūrybiškai veikiant su turimomis gamtinėmis medžiagomis/priemonėmis siekti įgyvendinti STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos) idėjas. Plenero atidarymo metu muzikinius kūrinius atliks Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos moksleiviai bei mušamųjų instrumentinis ansamblis ,,Ritmas kitaip”. Mozaikomis grožėtis bus galima iki 2021-09-20 d. 13.30 val.
Plenero data gali keistis dėl netinkamų oro sąlygų (lietaus, stipraus vėjo ir pan.).
Plenero metu prašome laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, 2021 m. balandžio 16 d. sprendime Nr. V-854 „Dėl kino teatrų ir kino klubų paslaugų teikimo bei kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų“ nurodytus reikalavimus.

Organizatoriai: 
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė”.
Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius