Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pristatytas naujas Šiaulių ligoninės vadovas

Šiauliuose apsilankęs sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pristatė konkursą laimėjusį naują Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovą Mindaugą Pauliuką. Pirmiausia ministras ir naujasis įstaigos vadovas susitiko su Šiaulių meru.

Ketvirtadienio ryte Šiaulių savivaldybėje sulaukta išskirtinių svečių, miesto meras Artūras Visockas priėmė sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, viceministrę Danguolę Jankauskienę ir pareigas pradedantį eiti Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovą Mindaugą Pauliuką. Susitikimo metu kalbėta apie situaciją Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, apie padarytą pažangą ir dar laukiamus pasikeitimus. Aptarti iššūkiai su kuriais teks susidurti naujam vadovui. Ši gydymo įstaiga yra vienas didžiausių darbdavių, pagrindinė ir svarbiausia ligoninė Šiaurės Lietuvoje, todėl nuo jos veiklos, joje dirbančio personalo kompetencijų, tiesiogiai priklauso žmonių sveikata ir net gyvybės.   

Naujasis vadovas taip pat buvo pristatytas  Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenei – centrų vadovams, skyrių vedėjams, profsąjungų atstovams.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pirmiausia padėkojo nuo 2021 metų gegužės laikinąja ligoninės direktore dirbusiai Česlovai Špūrienei, kuri nepabijojo tuo metu susiklosčiusios įtemptos situacijos ir sutiko atvykti dirbti iš Vilniaus.

Nuo gegužės 6 dienos Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovu tampantis Mindaugas Pauliukas yra dirbęs diplomatinį darbą Kazachstane ir Estijoje, pastaruoju metu dėstė Vilniaus universitete ir tuo pačiu studijavo akušeriją. M. Pauliukas komentavo į naują gyvenimo išbandymą einąs su dideliu optimizmu ir neslėpė siekio, kad Respublikinė Šiaulių ligoninė taptų viena geriausių gydymo įstaigų šalyje.

„Miestas turi lūkesčių, kad vyks atviras bendravimas tiek organizuojant įstaigos darbą, tiek sprendžiant iškylančias problemas. Ministerija ir Savivaldybė tikrai pasiruošusios bendradarbiauti. Vienas iš pirmų bendrų darbų – sustyguoti sistemą dėl ligonių aptarnavimo pas šeimos gydytojus ar ligoninės priėmimo skyriuje. Džiaugiuosi naujojo vadovo žiniomis, kaip veikia skandinaviškos gydymo įstaigos, manau, jog tai labai pasitarnaus kuriant sveiką darbinę atmosferą mūsų ligoninėje, užtikrinant paslaugų kokybę ir pritraukiant į miestą jaunus specialistus“, – po susitikimo kalbėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis