Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Rėkyvoje sužaliavo verslo atstovų padovanoti medžiai

Sekmadienį Rėkyvos bendruomenė rinkosi į talką, kurios metu atnaujintame Poilsio gatvės parkelyje buvo sodinami medžiai ir gražinamas kraštovaizdis. Rėkyviečių iniciatyvą palaikė ir 18 dekoratyvinių medžių bendruomenei padovanojo Šiauliuose įsikursianti tunelinė automobilių express plovykla „Švaros broliai“.

Į kvietimą prisidėti prie atnaujinamo Poilsio gatvės parkelio pagražinimo net ir savaitgalį nedvejodami atsiliepė per 40 rėkyviečių – nuo pačių jauniausių iki vyresnio amžiaus bendruomenės narių. Pastaraisiais metais atgimęs ir neatpažįstamai pasikeitęs parkas yra puikus Rėkyvos gyventojų bendruomeniškumo atspindys – būtent Poilsio gatvės kraštovaizdžio sutvarkymo idėja 2021-aisiais metais tapo Dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoja, surinkusi daugiausiai Šiaulių miesto gyventojų balsų – net 941. Primename, jog Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas kartu su bendruomene spręsti dėl viešųjų lėšų panaudojimo, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas Šiaulių miesto savivaldybei ir balsuodami renka labiausiai patikusias.

Rėkyviečio Andriaus Pladžio pasiūlytas projektas-nugalėtojas jau beveik užbaigtas: tvarkomoje teritorijoje pašalinti krūmai, akmenys ir šiukšlės, išlygintas gruntas, pasėta veja, pasodinti želdiniai, išvalytas tvenkinys ir sutvarkyti jo šlaitai, na, o sekmadienį parkelį papuošė ir dekoratyviniai medžiai. Netrukus Poilsio gatvės parkelis taps dar patrauklesnis – artimiausiu metu čia taip pat bus įrengti suoliukai.

„Šioje vietoje parkas buvo dar nuo senų, Pranciškų Mauricijų Karpį ir istorinę Karpių giminę bei dvarą menančių, laikų. Labai džiugu, jog bendromis jėgomis tikru šabakštynu buvusi teritorija ir vėl tampa patrauklia rėkyviečiams, visiems šiauliečiams ir miesto svečiams“, – sako Poilsio gatvės kraštovaizdžio sutvarkymo idėjos autorius Andrius Pladys.

 Žinia apie daugiausiai palaikymo sulaukusį projektą, kurį miestui pasiūlė patys gyventojai, pasiekė ir socialiai atsakingo verslo „Švaros broliai“ atstovus, kurie geranoriškai pasisiūlė prie Poilsio gatvės kraštovaizdžio pagražinimo prisidėti dekoratyviniais medžiais. Pačios Rėkyvos bendruomenės narių sprendimu, atgimstantį parką sekmadienį papildė 9 kaukazinės slyvos, 3 puošmedžiai ir 6 „Pumilio“ kalninės pušys.

„Su savo paslaugomis įžengdami į naują miestą ar mikrorajoną visada stengiamės įsilieti ir į vietos bendruomenę. Nenorime būti tiesiog šalta automobilių plovykla, verčiau renkamės draugiško, pažįstamo kaimyno kelią. Todėl ir šįkart, dar prieš atsidarant pirmajai „Švaros brolių“ express plovyklai Šiauliuose, prisidedame prie vietos bendruomenių iniciatyvų – dovanojame 18 medžių besiplečiančiai Rėkyvos poilsio zonai ir taip padedame kurti patrauklų miestą“, – teigia „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų tinklo vadovas Saulius Vaičekauskas.

Rėkyviečiai tikrai neketina sustoti bei planuoja ir toliau teikti Dalyvaujamojo biudžeto projektus miestui – primename, jog naujas idėjų miestui teikimas prasidės jau pirmąją spalio mėnesio savaitę, o daugiau informacijos paskelbsime jau netrukus!

Šiaulių miesto savivaldybės informacija