Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliai - gabių ir žinančių ko nori studentų pasirinkimas

Šiaulių mieste studijuoja daug gabių, motyvuotų studentų. Ne vienas jų tampa puikiu pavyzdžiu kitiems. Viena jų gali būti Viktorija Valaitytė,  šiuo metu studijuojanti Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Mergina į Šiaulius atvyko iš kito Lietuvos galo, nepabijojo vyriškos kompanijos, konkurencijos ir pasirinko moterų neretai aplenkiamą Statybos studijų programą. Gyvenimą sieti su dažniausiai vyriška laikoma profesija mergina nusprendė po ilgų kelionių ir apmąstymų. Viktorija negali atsidžiaugti savo sprendimu – studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje suteikia vis naujų galimybių, įgūdžių ir patirties, o lankstus grafikas leido jau dabar įsilieti į darbo rinką.

Viktorija studijuoja Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Mergina yra Statybos studijų programos antro kurso studentė. Toks pasirinkimas gali stebinti, nes didžioji dalis studentų šioje programoje – vaikinai. Viktorija nekreipia dėmesio į vyraujančius stereotipus. Ji sako, kad nors grupėje mokosi tik dvi merginos, tačiau vyrai mielai jas priima. Patys mokslai Viktorijai labai patinka, nes statybų tema jai visada buvo artima.

„Aš niekada neskirstau profesijų į vyriškas ar moteriškas. Tiesa, anksčiau galvojau, kad esu linkusi į humanitarinius mokslus, bet laikui bėgant suvokiau, jog vis dėlto mane traukia inžinerijos pasaulis. Juk ir mano šeimoje ši sritis buvo ir yra artima. Giminėje turime įvairių krypčių inžinierių. Natūralu, kad mane, užaugusią tokioje aplinkoje, domina tokios krypties studijos. Kolegijoje nesu vienintelė Statybos studijų programą pasirinkusi mergina – turiu ir grupės draugę. Tiesa, mūsų mažiau nei vaikinų, bet požiūris, kad statybų rinkoje gali dirbti tik vyrai, yra labai pasenęs“, – pranešime žiniasklaidai tikina V. Valaitytė.

Visas straipsnis apie V. Valaitytę ČIA

Vasario 23 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos Statybos programos studentei Viktorijai Valaitytei buvo įteikta Šiaulių UNESCO klubo įsteigta vardinė Kazimiero Šavinio premija.

Kolegija, kurioje studijuoja mergina, vykdo kelias inžinerijos mokslų krypčių grupei priklausančias studijų programas, be kitų specialistų, Lietuvai ir regionui rengia kvalifikuotus įvairių sričių inžinierius. Kolegijos bendruomenė džiaugiasi, kad aukštosios mokyklos partneriai vertina gabius ir aktyvius studentus, parodo jiems išskirtinį dėmesį.

Daugiau informacijos apie mokslo ir studijų galimybes Šiauliuose galima rasti www.karjerasiauliuose.lt 

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Agnė Buchaitė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas