Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto merui įteikta Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas šiandien sulaukė ypatingų svečių: Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas bei Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Marijus Macis atvyko padėkoti miesto vadovui už bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesą.

Dar šių metų kovo mėnesį Šiaulių miesto savivaldybė buvo viena pirmųjų šalyje, kuri ėmėsi policijos darbuotojų vakcinavimo. Tąkart Šiaulių miesto meras Artūras Visockas inicijavo policijos pareigūnų skiepijimą, atkreipdamas dėmesį, kad lygiagrečiai vyresnio amžiaus gyventojų vakcinavimo turėtų būti nuosekliai skiepijami ir kai kurių profesijų atstovai: medikai, su pradinukais ir abiturientais dirbantys mokytojai, policininkai. Policininkams, pagal tuo metu galiojusią tvarką, vakcinacijos eilės būtų tekę dar palaukti.

Kaip pažymėjo Šiaulių apskrities komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas, pavasario pradžioje epidemiologinė situacija buvo ypač įtempta, o pareigūnai, kaip ir įprastai, kontroliavo karantino reikalavimų laikymąsi, vyko į iškvietimus, tyrė nusikaltimus ir bendravo su gyventojais, tad jiems grėsė ypatingai didelis pavojus užsikrėsti koronavirusu. Anksti Saulės mieste prasidėjusi kasdien su visuomene bendraujančių policininkų vakcinacija padėjo išvengti Panevėžio situacijos, kai kovo mėnesį teko beveik visiškai  uždaryti kai kuriuos komisariatus dėl spartaus COVID-19 išplitimo.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkai Šiaulių miesto merui įteikė Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos padėką bei Lietuvos policijos ženklą už efektyvų bendradarbiavimą atliekant vakcinacijos nuo COVID-19 procesą.

„Tai buvo labai įtemptas laikotarpis ir džiaugiuosi, jog pavyko laiku suteikti galimybes pasiskiepyti Policijos pareigūnams, nes, viruso išplitimo komisariatuose atveju, viešosios tvarkos priežiūra bei karantino laikymosi kontrolė būtų buvusi visiškai paralyžiuota. Šiaulių poziciją tuomet pamatė ir Vyriausybė bei kelias dienas priėmė sprendimą pareigūnus skiepyti prioriteto tvarka, esant nepanaudotų vakcinų likučiui. Dėkoju Policijos bendruomenei už įvertinimą ir linkiu sėkmės mūsų angelams sargams jų labai sudėtingame darbe - tikiu, jog tik bendromis jėgomis įveiksim užklupusias negandas“, – kalbėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Šiaulių miesto tvarkos sergėtojai, išvengę koronaviruso plitimo židinių šių metų pradžioje, ir šiandien rodo puikų atsakomybės už visuomenės sveikatą pavyzdį – net apie 90% Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų yra pasiskiepiję nuo COVID-19.