Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto savivaldybė apdovanota už kokybiškiausią maistą ikimokyklinėse įstaigose!

2021 m. rugsėjo 14 d. Vilniuje vyko LR žemės ūkio ministerijos organizuota konferencija „Kokybiško maisto šventė 2021”, kurioje buvo nominuota Šiaulių miesto savivaldybė ženklu „Už kokybe paženklinto maisto skatinimą“.

Padėkas už dalyvavimą projekte „Ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų vartojimo skatinimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ gavo 14 Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų: lopšeliai-darželiai „Ąžuoliukas“, „Bitė“, „Coliukė“, „Dainelė“, „Drugelis“, „Eglutė“, „Ežerėlis“, „Gintarėlis“, „Pupų pėdas“, „Salduvė“, „Trys nykštukai“, „Žiburėlis“, „Žilvitis“, „Pušelė“. (Nuo rugsėjo 1 d. būtų 13 įstaigų, nes l/d „Pušelė“ prijungta prie l/d „Žiburėlis“ ir toliau veiklą vykdo kaip l/d „Žiburėlis).

Lietuvoje 2021 metais paramą gavo ir pagal kokybės sistemas pagamintais produktais maitinami 45 ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų (14 iš jų - Šiaulių miesto). (Paramą sudaro 20,0 eurų kiekvienam vaikui per mėnesį už ekologiškus produktus). Iš viso šiais metais bus įsigyta virš 360 tonų ekologiškų ir NKP (pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagaminti produktai) produktų. Pagal 2020 m. tendencijas darželių perkami: Tik ekologiški: mėsa, pienas ir jų produktai, grūdų produktai, duonos ir pyrago gaminiai, aliejus ir riebalai. Daugiausia ekologiški: uogos ir jų produktai (virš 94 proc.), kiaušiniai (nuo 2021 m. sertifikuotas 1 NKP tiekėjas su 800 vištų), daržovės ir jų produktai – virš 64 proc. Daugiausia nacionalinės kokybės: vaisiai (obuoliai ir kriaušės) ir jų produktų – virš 90 proc.

„Labai svarbu užtikrinti sveiką, įvairų ir pilnavertį jaunosios miesto kartos maitinimą ugdymo įstaigose – taip užtikrinsime gerą vaikų savijautą bei stiprų imunitetą. Džiaugiuosi Šiaulių įvertinimu šioje srityje ir tikiu, jog mūsų miestas taps sektinu rūpesčio ir atsakomybės pavyzdžiu kitoms savivaldybėms“, – komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas