Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto sporto festivalis jau šį šeštadienį!

Šeštadienį šiauliečiai kviečiami į tradicinį Šiaulių miesto sporto festivalį. Renginys vyks Saulės Laikrodžio aikštėje ir Talkšos ežero pakrantėje. Organizatoriai visai dienai žada daug įvairių aktyvių veiklų ir pramogų, pažintį su tradicinėmis ir naujomis mieste sporto veiklomis.

Rugsėjo 4-ąją šiauliečius vėl pakvies Šiaulių miesto sporto festivalis. Šių metų renginį atidarys olimpietė, maratonininkė Remalda Kergytė Dauskurdienė. Nuo vidurdienio iki pat 23 valandos sporto festivalio dalyvių laukia daug aktyvių veiklų ir užsiėmimų visai šeimai. Į renginį drąsiai galima ateiti ir su savo augintiniais.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai, edukacijos ir pramogos. Saulės Laikrodžio aikštėje startuos Olimpinės mylios bėgimas (1988 m), spalvotas vaikų bėgimas (500 m), bėgimas su savo augintiniu (500 m).

Festivalio scenoje planuojama pramoginė šou ir koncertinė parodomoji programa: pasirodys grupė ,,2Kvėpavimas“ ir DJ Kinder Straik, žiūrovus kvies zumba fiesta ir masinė mankšta.

Talkšos ežere bus surengtas Didžiųjų drakono valčių pasirodymas. Vyks piknikas, o naktinio kino seanso metu bus rodomas filmas apie sportininkę plaukikę Rūtą Meilutytę,

Renginio dalyviai turės progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto veiklomis bei jas išbandyti: gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, lengvoji atletika, rankinis, taikvondo, orientacinis, irklavimas, kikboksas ir kt. Šiais metais veiklų ambasadorių rekordiškai daug.

Dalyvavusiems ir išmėginusiems visas festivalio sportines veiklas ir užpildžiusiems veiklų korteles, festivalio organizatoriai dovanos marškinėlius ir medalius.

Renginys nemokamas.

DALYVIŲ REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLmuc2xFhD4YrzB3FCo_M8cfOYJnNmgeuvrWdraGOsb_cfzg/viewform

 Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras

 Projekto partneris ir globėjas: Šiaulių miesto savivaldybė

Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas 

S. Jankausko nuotraukos