Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Skelbiami atliekų surinkimo grafikai Šiaulių mieste nuo 2024 m. sausio 1 d.

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) informuoja, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. įsigalios nauji Šiaulių miesto savivaldybės atliekų surinkimo grafikai. Gyventojai jau gali parsisiųsti naujus mišrių komunalinių, pakuočių, didelių gabaritų, tekstilės, žaliųjų, kapinių, pavojingųjų atliekų surinkimo ir konteinerių plovimo grafikus.

Šiaulių miesto savivaldybės atliekų surinkimo grafikai skelbiami ŠRATC interneto tinklalapyje, skiltyje „Grafikai“.

Informacija individualių valdų gyventojams

Individualių valdų gyventojams skirtuose atliekų surinkimo grafikuose pateiktos datos nurodo atliekų surinkimo dieną. Tai reiškia, kad individualius konteinerius ir didelių gabaritų atliekas prie važiuojamosios kelio dalies reikia pastatyti iš vakaro arba išvežimo dieną iki 7:00 val.

Netinkamai išrūšiuotos atliekos nėra surenkamos. Atliekų surinkėjai ant individualių konteinerių užklijuoja specialų informacinį lipduką, kuris informuoja, kad atliekos turi būti perrūšiuotos. Kito surinkimo metu tinkamai išrūšiuotos atliekos yra išvežamos.

Informacija daugiabučių namų gyventojams

Daugiabučių namų gyventojai didelių gabaritų atliekas prie konteinerių taip pat turi pastatyti iš vakaro, prieš atliekų surinkimo grafike nurodytą dieną.

Pažymėtina, kad atliekų vežėjui nespėjus surinkti didelių gabaritų atliekų grafike nurodytą dieną, surinkimas yra pratęsiamas ir artimiausiomis dienomis atliekos išvežamos.

Apie netinkamą paslaugų suteikimą gyventojai kviečiami informuoti ŠRATC specialistus, tel. nr. (8 41) 421 599 arba el. paštu .

Miesto ūkio ir aplinkos skyrius