Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“ ir vėl džiugins išskirtiniais pasirodymais

2021 m. rugsėjo 10–12 d. į Šiaulius keturioliktą kartą grįžta tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“. Tris dienas truksiantis renginys padovanos įspūdingą šventės atidarymą, choreografinės pasakos premjerą, konkursinius pasirodymus ir kitus renginius. Rengiamoje šokių šventėje pasirodymus gyvai atliks 25, o nuotoliu – 14 šokių kolektyvų iš Lietuvos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Rusijos, Meksikos, Sakartvelo, Danijos, Ukrainos, Latvijos ir Baltarusijos. Visų dalyvių pasirodymus vertins tarptautinė kompetentinga komisija.

Tarptautiniu festivaliu-konkursu „Aušrinė žvaigždė“ siekiama supažindinti vaikus su įvairių kultūrų šokio tradicijomis. Kartu skatinamas bendravimas, dalijimasis sėkme, džiaugsmais, patirtimis.Festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“ siekia mokyti jaunuosius renginio dalyvius mėgautis šokiais, džiaugtis naujomis tarptautinėmis pažintimis, bendravimu, tobulėjimu, o tik tada iškeliamas konkurencingumo klausimas “, – sako festivalio meninės dalies koordinatorius, įgyvendintojas ir Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ meno vadovas Mindaugas Kosaitis.

Konkursinėje renginio dalyje dalyvauja įvairiausio amžiaus vaikai, suskirstyti į grupes pagal amžių, o dalyvių pasirodymus vertina kompetentinga tarptautinė komisija. Šokio pasirodymui skiriama  ne daugiau kaip 4 min., per kurias dalyviai turi sužavėti komisiją ne tik savo šokio meistriškumu ir išskirtinumu, bet kartu ir bendros visumos suderinamumu. Šiais metais rengiamos trys konkursinės dalys – liaudiškas, klasikinis ir šiuolaikinis šokis. Visos tarptautinio šokio festivalio-konkurso „Aušrinė žvaigždė“ konkursinės dalys vyks Šiaulių kultūros centre.

Rugsėjo 10 d. 16–21 val. prie Šiaulių dailės galerijos numatomas festivalio atidarymo koncertas. Programoje: šokių kolektyvų ir atlikėjų pasirodymai, renginio svečių liaudiškų šokių kolektyvo „Perla“ (men. vad. ir choreograf. G. Komarovski, choreograf. E. Bartusevič, E. Mečkovski) koncertas. Susirinkusiems jauniesiems šventės svečiams ir dalyviams nuobodžiauti neleis įvairūs edukaciniai užsiėmimai, atrakcionai, lietuvių liaudies šokių improvizacijos su vaikų ir jaunimo tautinių šokių kolektyvu „Šėltinis“ šokėjais (vad. V. ir R. Laugaliai, G. Šveikauskaitė).

Rugsėjo 11 d. 12 val. ir 21 val. Prisikėlimo aikštėje vyks Agrio Danilevičiaus šokio mokyklos „Dzirnas“ modernaus šokio spektaklis „Carmina Burana“ (Ryga, Latvija). Šis šokių kolektyvas veikia nuo 1985 m., tad per tiek gyvavimo metų turi sukaupęs daugybę patirties ir gali nustebinti net visko mačiusius žiūrovus.

Tą pačią dieną 15 val. Šiaulių kultūros centre įvyks choreografinės pasakos „Svečiuose pas pasaką“ premjera, kurią pristatys Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė). Tai – teatralizuotais šokio spektaklis, kuris savo klasikinio ir šiuolaikinio šokio leksika nukels jaunąjį žiūrovą į stebuklingą pasakų pasaulį. Pristatoma premjera kvies pažvelgti į visiems gerai žinomas pasakas per pasaulinio šokio prizmę.

17 val. į Šiaulių kultūros centrą kvies pirmą kartą organizuojamas pokalbis-diskusija „Šokis – kas tai?“. Diskusijos metu dalyviai gilinsis į šokio reikšmę savaip: ne tik kaip į profesionalųjį meną, bet ir kaip į daugybę galimybių suteikiantį gyvenimo reiškinį. Diskusiją moderuos Kauno choreografijos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, šiuolaikinio šokio mokytoja-ekspertė Aistė Kavolienė.

Paskutiniąją festivalio-konkurso „Aušrinė žvaigždė“ dieną, rugsėjo 12 d., 10 val. Šiaulių kultūros centre vyks trečioji konkurso dalis, kurios metu renginio dalyviai atliks šiuolaikinio šokio pasirodymus, po jų – uždarymo koncertas. Pasirodymą surengs stepo šokių grupė „Funny beat“. Atsisveikinimo koncertas leis jauniesiems renginio svečiams ir dalyviams pasimėgauti paskutinėmis šventinėmis akimirkomis kartu su naujai sutiktais draugais, o naujai užmegztos tarptautinės pažintys leis toliau planuoti ateinančių metų susitikimus festivalyje-konkurse.

Organizatoriai informuoja, kad į visus renginius, vyksiančius Šiaulių kultūros centre, įėjimas tik su kvietimais. Kvietimus galima pasiimti Šiaulių kultūros centre.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras, rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

 Rūtos Švambarytės nuotrauka

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė, tel. +370 678 36 701, e. p. .

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas