Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tradicinis renginys „Dviračiai ant stogo“ sugrįžta

Atmink ant stogo! Padėk pasiekti dviračių rekordą! Tradicinis renginys „Dviračiai ant stogo“ sugrįžta su trenksmu – kviečiame visus prisijungti prie šios puikios iniciatyvos ir pasiekti rekordą! Ar bus pagerintas 2016 metų rekordas – 1305 dviračiai ant stogo? Priklauso ir nuo jūsų. Nepasididžiuokite – atminkite!

Vienam akcijos dalyvių itin pasiseks – burtų keliu bus išaiškintas laimingasis, kuriam atiteks dviratis SCOTT.

Šiemet „Dviračiai ant stogo“ startuos gegužės 26 d. 19 val. skverelyje prie Šiaulių miesto savivaldybės. Čia dalyviai pradės kelionę trasa, kuri Šiaulių miesto gatvėmis driekiasi apie 7 kilometrus. Finišas, tradiciškai – „Saulės terasoje“ (PPC „Saulės miestas“ 3 a.).

„Dviračiai ant stogo“ dalyviai ne tik sieks naujo rekordo. Mindami miesto gatvėmis, jie turės galimybę pasijusti it profesionalūs sportininkai: toje pačioje trasoje liepos 31 dieną vyks Šiaulių dviračių lenktynės. 

Trasa driekiasi Vasario 16-osios, Trakų, Vilniaus, K. Kalinausko, Vilkaviškio, Ežero, Tilžės gatvėmis.

Finišą ant stogo pasiekę dviratininkai gaus po kortelę su numeriu, kad kuo tiksliau būtų galima suskaičiuoti visus dalyvius. Būtent gautas numeris ir taps laimingu vienam dalyvių, kuriam bus padovanotas dviratis.

„2011 metais startavęs renginys kas metai augo ir, jeigu nesutrukdydavo orai, sulaukdavo daug palaikymo. Dėl karantino situacijos porą metų darėme pertrauką ir dabar sugrįžtame, kviesdami siekti naujo rekordo. Sportinis azartas veda į priekį, kviesdamas pasiekti didesnių dalyvių, tačiau už rekordą žymiai svarbiau gera emocija ir bendrystės jausmas dalyvaujant šiame renginyje. Šeimos su kūdikiais, mažyliai su triratukais, paspirtukais ir tikri dviračių sporto entuziastai išbando netradicinę trasą, besibaigiančią ant “Saulės miesto” stogo. Šio renginio nuotaika ypatingai pakili ir draugiška – kviečiame prisijungti ir pajusti puikią renginio dvasią. Tad sėdame ant dviračių ir gegužės 26 d. susitinkame “Saulės terasoje“, teigė PPC Saulės miestas rinkodaros direktorė Irmantė Sviensienė.

Rekordo iniciatorius S-Sportas vadovas Svajūnas Ambrazas viliasi, kad sporto renginių išsiilgę šiauliečiai ir miesto svečiai aktyviai jungsis prie šios tradicinės akcijos.

„Žmones nuolat skatiname judėti, sportuoti, nesėdėti vietoje. S-Sporto šūkis – „Sportuokime kartu“. Iš to nuolatinio judėjimo ir gimė idėja. Šį akcija – tai ne vien rekordo siekimas. Ji padeda skleisti labai svarbią žinią - prieš vienuolika metų gimusi idėja buvo skirta išreikšti susirūpinimą prasta dviračių takų infrastruktūra bei atkreipti vairuotojų dėmesį į dviratininkus, kad sumažėtų skaudžių nelaimių eismo įvykiuose skaičius. Iš esmės tikslai išliko tie patys ir dabar. Kuo daugiau mūsų susirinks, kuo didesnė dviračių bendruomenė susiburs – tuo mūsų idėjos, siekiai ir tikslai plačiau pasklis“, - pasakojo sporto klubo S-Sportas vadovas Svajūnas Ambrazas.

Sporto centro „Dubysa“ direktorius Aivaras Strockis džiaugiasi, kad centre dviračių sportu užsiima vis daugiau jaunimo, o tokios akcijos tik dar labiau populiarina dviračių sportą. 

„Vienas iš svarbiausių šios akcijos akcentų – skatinti dviračio, kaip ekologiškos transporto priemonės plėtrą Šiauliuose. Be abejonės, tokie renginiai populiarina ne tik paprastą važiavimą dviračiu, tačiau ir dviračių sportą. Tai pajaučiame iš vis didėjančio sporto centro „Dubysa“ auklėtinių skaičiaus. Prie šios akcijos prisidės ir kartu mins ne tik mūsų centre dviračių treniruotes lankantys vaikai, tačiau ir visa administracija“, - akcijos privalumus ir siekius vardino sporto centro „Dubysa“ direktorius Aivaras Strockis.  

Susirinkusius „Saulės terasoje“ savo šou programa džiugins Latvijos ekstremalaus dviračių sporto grupė „GreenTrials“.

ATMINK – gegužės 26 d. 19 val. skverelis prie Šiaulių miesto savivaldybės.

ATMINK, sudalyvauk ir tapk rekordininku!

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas