Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Turi mėgstamą knygą? Pristatyk ją vaizdo įraše ir laimėk įspūdingų prizų

Rugsėjo 20 d. startavo jau 26-ą kartą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamas Knygų pristatymo konkursas. Ši bibliotekos tradicija tapusi iniciatyva kiekvienais metais rudens pradžioje sujungia knygų mylėtojus vienam tikslui –  išsirinkti savo mėgstamiausią knygą ir ją kūrybiškai pristatyti kitiems.

Organizatoriai prisimena, kad konkursas nuo pirmųjų metų nuolat augo. Pirminė konkurso idėja buvo suvienyti visas Šiaulių regiono viešąsias, mokyklų bibliotekas, jų lankytojus raginti pristatyti knygas scenoje, panaudojant vaidybinius, retorinius ir kt. elementus. 2020 m. visuotinės pandemijos metu masinių renginių organizavimas buvo apribotas, tačiau organizatoriai nenuleido rankų ir pasinaudojo šia situacija kaip akstinu plėstis. Konkursas tapo virtualus – pereita prie naujo knygų pristatymo formato – vaizdo įrašų. Toks formatas ne tik išplėtė dalyvių galimybes ir būdus išreikšti savo kūrybingumą, bet ir be didelių sunkumų leido konkursą organizuoti visoje Lietuvoje.

Dalyvauti kviečiami skaitantys ir kūrybiški žmonės

Konkurse gali dalyvauti ne tik mėgstantys skaityti, bet ir tie, kas laisvalaikiu ar profesionaliai filmuoja, montuoja trumpus vaizdo siužetus, turi neatskleistą vaidybos talentą ar kūrybinius gabumus. 

Dalyviai iki lapkričio 20 d. kviečiami nufilmuoti / sumontuoti mėgstamos knygos pristatymo vaizdo įrašą (iki 5 minučių trukmės) ir atsiųsti jį el. paštu .

Pristatymą gali kurti vienas dalyvis arba dalyvių grupė iki 5 asmenų. Atsiųstus knygų pristatymus vertins kompetentinga komisija. Konkurso nugalėtojai paaiškės gruodžio 10 d.

Prizai – ne tik dalyviams, bet ir paraginusiems dalyvauti

Gausus 2021 m. Knygų pristatymo konkurso prizų fondas nudžiugins ir knygų, ir žaidimų mėgėjus.

I vietos nugalėtojui, komisijos nuomone, parengusiam geriausią knygos pristatymą, atiteks žaidimų konsolė „Nintendo Switch“.

II ir III vietų nugalėtojai bus apdovanoti knygynų tinklo „Pegasas“ 300 Eur vertės dovanų čekiais.

Be pirmųjų trijų vietų, dar 12 geriausių, originaliausių ir labiausiai konkurso nuostatus atitinkančių knygų pristatymų bei 3 pristatymai, sulaukę daugiausia sekėjų palaikymo Knygų pristatymo konkurso „Facebook“ puslapyje, bus apdovanoti bibliotekos įsteigtais vertingais prizais – stalo žaidimais, edukaciniais ir knygų rinkiniais.

Konkurso organizatoriai įvertins ir tų, kurie kasmet aktyviai skatina savo aplinkos žmones dalyvauti Knygų pristatymo konkurse, pastangas. Tai bibliotekininkai, mokytojai, būrelių, klubų, kolektyvų, bendruomenių ar įstaigų vadovai, tėvai ar seneliai ir kt., kuriuos konkurso dalyviai galės paminėti kaip rekomendavusius dalyvauti konkurse. Šie asmenys / kolektyvai / įstaigos, sulaukę ne mažiau kaip 3 tokių paminėjimų, dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti vieną iš 3 Knygų pristatymo konkurso sėdmaišių.

Be pagrindinių prizų, dalyvių ir visų Knygų pristatymo konkurso „Facebook“ puslapio sekėjų taip pat laukia ir papildomi žaidimai, konkursai, staigmenos. Daugiau informacijos apie Knygų pristatymo konkursą ir jo nuostatus rasite „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/KPKonkursas arba svetainėje www.savb.lt.

 

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Kontaktinis asmuo:

Projekto vadovė Vaida Antanaitienė

Tel. +(370) 601 07365, el. p. v.antanaitiene@savb.lt

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas