Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Viceministras: naujam sporto maniežui Šiauliai pasiruošę

Šiauliuose viešintį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrą dr. Liną Obcarską, kuris kuruoja sporto sritį, pirmiausia priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Susitikime, kuriame dalyvavo ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas, buvo aptartas regioninio regbio-futbolo maniežo projektas, statybų lokacija ir planuojamos finansavimo galimybės iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Šiaulių regiono regbio ir futbolo bendruomenės daugybę metų galėjo aktyviai ir kokybiškai treniruotis bei dalyvauti įvairaus lygio varžybose tik šiltuoju laikotarpiu. Vos pusmetį vykdomas treniruočių ir varžybų procesas būdavo nepilnavertis, o pasiektas progresas, pastangos ir netgi investicijos neurėjo tęstinumo. Norėdama pakeisti šią sportininkams nedėkingą situaciją, Šiaulių miesto savivaldybė šių metų sausio pabaigoje užsakė būsimo regbio-futbolo maniežo techninį projektą. Kovo mėnesį, palaikydami maniežo statybos idėją, į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją kreipėsi visų 7 regiono savivaldybių merai. Susitikęs su Šiaulių miesto meru Linas Obcarskas pabrėžė, kad ministerija buvo nustebinta tokio regiono merų ryžto ir sutarimo įgyvendinti naujo sporto objekto projektą.

„Neliko kito pasirinkimo, kaip atvykti į Šiaulius aptarti tolimesnių projekto įgyvendinimo galimybių, susipažinti su projektiniais pasiūlymais, apžiūrėti būsimojo objekto vietą. Matosi, kad Šiauliai tikrai pavyzdingai atliko namų darbus. Turime pasitvirtinę programą, pagal kurią galėtume finansuoti panašių objektų statybą“, – sakė Linas Obcarskas.

„Valstybė neturėtų skirti lėšų savivaldybių objektams, jei pastarosios neprisideda finansiškai. Mūsų ketinimai dėl naujo sporto maniežo yra patys rimčiausi, mes pasiruošę rasti savo lėšų dalį, kad visi procesai vyktų greitai ir sklandžiai. Jau ir dabar užtikrintumėme šimtaprocentinį maniežo užimtumą, o norisi galvoti ir apie ateitį. Šiauliuose mes ant naujų ir tvirtų pagrindų kuriame futbolą. Šis objektas būtų labai reikalingas miesto futbolo komandos meistriškumo kėlimui. Ilgainiui, įgyvendinus panašius projektus visoje šalyje, galėtume pradėti svajoti ir apie stiprią futbolo nacionalinę rinktinę“, – teigė Šiaulių meras Artūras Visockas.

Po susitikimo savivaldybėje Šiaulių miesto meras viceministrą trumpam pakvietė apsilankyti Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centre, kur pristatė savivaldybės indėlį pastatant ir įrengiant naują korpusą su ugdymo klasėmis ir baseinu. Prieš keletą metų nutrūkus ministerijos finansavimui, miesto savivaldybė išgelbėjo projektą, kuris buvo taip reikalingas negalios paliestiems žmonėms.

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje viceministras Linas Obcarskas susitiko su regbio ir futbolo bendruomenių atstovais, Šiaulių sporto gimnazijos vadovais. Kartu aptarta Šiaulių sporto gimnazijos veikla, strategija ir sporto plėtojimo situacija mieste.

Viceminstro vizitas Šiauliuose baigsis šeštadienį, apsilankymu Lietuvos sporto medicinos centro Šiaulių filiale.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

V. Lebedžio nuotraukos