Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

VKINGS Lietuva ir Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos konkursas – „Laiškai draugystei“

Minint diplomatinių santykių užmezgimo/atkūrimo 30-mečius ir 100-mečius su valstybėmis, kviečiame rašyti laiškus ir/arba piešti atvirukus skirtus draugystei.


 * KINGS Lietuva kartu su partneriais – Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija kviečia 2-12 klasių moksleivius dalyvauti nemokamame konkurse „Laiškai draugystei“ ir rašyti laiškus ir/arba kurti atvirukus vienos iš sąrašo valstybių (žr. 
priedas Nr. 1) vadovams, politikams, diplomatams, įsivaizduojam draugui ir pan. Tai  „pokalbis“, kurio tikslas ne tik susipažinti su kitomis kultūromis, pristatyti Lietuvą, bet ir puoselėti draugiškus tarpvalstybinius santykius, pasitelkiant laiško/atvirutės formatą.
 * Darbai turi atitikti konkurso nuostatuose pateiktus nurodymus ir išpildyti papildomus darbų ir jų pateikimo reikalavimus (žr. 
priedas Nr. 2);
 * Jūsų laiškų (lietuvių arba anglų kalbomis) ir/ar atvirukų lauksime adresu konkursas@kings.lt . Siunčiant darbą turi būti pridedama informacija apie autorių pagal nuostatuose nurodytą formą (žr. 
priedas Nr. 2);
 * Konkurso trukmė: 2021 m. kovo 15 d.–2021 balandžio 15 d.
 * Rezultatų paskelbimas: 2021 m. gegužės 16 d.;
 * Konkurso nugalėtojus apdovanosime organizatorių bei partnerių įsteigtais prizais ir padėkomis;
* Esant galimybėms bei leidžiant epidemiologinei situacijai, bus organizuojami gyvi apdovanojimai, o Konkurso nugalėtojas ir jo klasė bus papildomai pakviesti apsilankyti Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijoje;
* Darbai bus eksponuojami šio renginio virtualioje galerijoje bei 
www.kings.lt puslapyje.

Daugiau informacijos: https://kings.lt/page/konkursas

Laiškai mokykloms

Laiškai mokytojams

Linkime įkvėpimo ir didžiausios sėkmės!

Konkurso organizatorių informacija

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas