Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Europos judumo savaitė 2021

Europos judumo savaitė – tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 

2021 m. Europos judumo savaitės tema yra „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“, o šūkis – „Judėk tvariai. Išlik sveikas!“. Šiaulių miesto savivaldybė džiaugiasi, kad švietimo ir ugdymo įstaigos aktyviai organizuoja renginius, skirtus Europos judumo savaitei paminėti ir ugdo mažuosius šiauliečius rinktis aktyvias ir mažataršias arba visai netaršias priemones (autobusą, dviratį, paspirtuką, ėjimą pėsčiomis ir kt.) (Renginių sąrašas) . Taip pat Šiaulių miesto savivaldybė kviečia ir kitas įstaigas, įmones, bendruomenes aktyviai įsitraukti ir organizuoti švietėjiškus, turistinius, fizinio aktyvumo renginius, skatinančius visuomenę išbandyti automobilio alternatyvas ir puoselėti sveiką gyvenseną.

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia 2021 m. rugsėjo 22 d. – Dieną be automobilio rinktis viešąjį transportą, o ne nuosavą automobilį. Šią dieną (2021 m. rugsėjo 22 d.) visi Šiaulių miesto gyventojai ir svečiai miesto viešuoju transportu visais maršrutais galės važinėti nemokamai!

Šiaulių miesto savivaldybė taip pat kviečia dalyvauti UAB „Busturas“ organizuojamame renginyje dienai be automobilio paminėti. 2021 m. rugsėjo 22 d. vyks lenktynės „Pasirink ir judėk!“. Nuo PC „Akropolis“ iki Prisikėlimo aikštės lenktyniaus 5 dalyviai. Kviečiame visus sudalyvauti finiše ir stebėti, kuris jį pasieks pirmas.

Renginio programa:

 • 13:00 val. – lenktynių startas nuo PC „Akropolis“
 • 13:30 val. – finišas Prisikėlimo aikštėje
 • 13:30 – 14:30 val. – iškilmingi apdovanojimai.

Paskelbtas piešinių konkursas tema „Pasirink ir judėk!". Kvietimas išsiųstas į mokyklas. Laimėtojai bus apdovanoti lenktynių metu.

Daugiau informacijos apie renginį čia: https://www.busturas.lt/lt/naujienos/item/960-lenktynes-pasirink-ir-judek

Taip pat Šiaulių miesto savivaldybė kviečia dalyvauti Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame renginyje „Šeimų žygis 2021“.

 • Data: 2021 m. rugsėjo 18 d. (šeštadienis).
 • Laikas: 10.00–15.00 val. Registracija 9.00–9.45 val.
 • Vieta: Kurtuvėnų regioninis parkas (starto vieta prie Kurtuvėnų regioninio parko svirno, adresu Parko g. 1, Kurtuvėnai).
 • Dalyvavimas nemokamas.
 • Būtina išankstinė elektroninė registracija. Registracija vyksta iki 2021 m. rugsėjo 16 d. 12:00 val. paspaudus nuorodą: https://forms.gle/YJowwaJ8gzmWv4YM6
 • Renginyje galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę žmonės su galiojančiu galimybių pasu.
 • Daugiau informacijos apie žygį čia: https://www.facebook.com/events/881780389382953

 Europos judumo savaitė 2021 

Nuorodos:

https://mobilityweek.eu/fileadmin/user_upload/materials/participation_resources/2021/Videos_EU_languages/Updated_EU_languages_-_July/EMW_LT.mp4

https://am.lrv.lt/lt/apie-ministerija/akcijos-ir-kampanijos/europos-judumo-savaite/europos-judumo-savaite-2021

Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus informacija
el. p. aplinka@siauliai.lt