Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių mieste pradėtos eksploatuoti naujai įrengtos pusiau požeminių konteinerių aikštelės

Šiaulių mieste pradėta eksploatuoti 16 naujai įrengtų pusiau požeminių konteinerių aikštelių šiais adresais: Aušros takas 7, Dvaro g. 79, Gegužių g. 45, Rasos g. 20, Tilžės g. 150, Tilžės g. 190, Trakų g. 24, Vilniaus g. 120, Vilniaus g. 262, Vilniaus g. 265, Ežero g. 29, Aukštabalio g. 6, Saulės takas 4, Stoties g. 9A, Ragainės g. 80, Tilžės g. 29.

Pusiau požeminių konteinerių aikštelėse yra įrengti konteineriai, skirti popieriui ir kartonui, plastikui ir metalui, stiklui bei mišrioms komunalinėms atliekoms, kai kuriose aikštelėse yra konteineriai, skirti biologiškai skaidžioms atliekoms.

Numatytas pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas galite matyti žemėlapyje.

Sąrašą galite rasti čia.

Atkreipiame dėmesį, kad numatytos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos yra preliminarios ir projektavimo metu gali keistis, atsižvelgiant į požemines komunikacijas (dujotiekio, šilumos, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklų) ir jų apsaugos zonas ir kt.

Suprojektuotų pusiau požeminių konteinerių aikštelių projektiniai sprendiniai yra viešinami VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro ir Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėse:

1.https://siauliai.lt/lt/news/view/siauliuose-prasidejo-naujas-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-projektavimo-etapas

2.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste

3.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1

4.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1

5.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1-1

6.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1-1-1

Kilus klausimams arba turint objektyvių pastabų numatytoms pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietoms, prašome kreiptis į:

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą, el. paštu ;

Šiaulių miesto savivaldybės administraciją, el. paštu .

Miesto ūkio ir aplinkos skyrius