Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Eija-Liisa Ahtila. Galimybė meilei / Potentiality for Love. Filmo peržiūra ir diskusija Šiauliuose

2021-09-16

18:00 - 18:55

Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245, Šiauliai

Žymios suomių menininkės Eijos-Liisos Ahtilos filmas "Meilę reikia branginti" (2002, 55 min), kurį lydės pokalbis "Psichikos vingiai: kryptinga (savi)pagalba". Filme tyrinėjami moterų, patiriančių psichozes, išgyvenimai. Jame plėtojamos fiktyvios istorijos yra paremtos interviu su realiomis moterimis. Filme apmąstomas "sveikos" ir "nesveikos" sąmonės santykis bei kūrybiški būdai, kuriuos sąmonė pasitelkia reaguodama į komplikuotas situacijas.

Po filmo vyks pokalbis, kurį moderuos kultūros vadybininkė ir menininkė Kotryna Kvedarytė, dalyvaus dailės terapijos specialistė Ilona Būdavaitė, psichologė-psichoterapeutė Andžela Rybakovienė.

Renginys yra ciklo „Empatija kitam. Pažinti psichiką per meną“ dalis. Šis renginių ciklas lydi Nacionalinėje dailės galerijoje rodomą Eijos-Liisos Ahtilos parodą „Galimybė meilei“ (2021 07 30 – 10 03) ir vyksta trijuose Lietuvos miestuose: Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje

Eija-Liisa Ahtila - viena labiausiai žinomų Suomijos menininkių - išgarsėjo paskutiniaisiais XX a. metais savo meditatyviomis, įtraukiančiomis videoinstaliacijomis, kuriose susipina realybė ir fikcija. Savo ankstyvuosiuose kūriniuose Ahtila analizavo sudėtingas moterų patirtis, susijusias su paauglystės branda, santykiais šeimoje, psichikos sveikata ir mirtimi. Vėlyvesniuosiuose savo darbuose menininkė išplėtė savo temų lauką, tyrinėdama žmogaus mąstymo struktūras postkolonializmo, posthumanizmo ir religiniuose kontekstuose. Pastarąjį dešimtmetį kurdama videomeną ji siekia atitolti nuo antropocentrizmo ir, pasitelkusi judantį vaizdą, perteikti aktualius aplinkos pokyčius klimato kaitos, perdėto vartojimo ir masinio rūšių išnykimo amžiuje. Vėlyviausiame kūrinyje „Galimybė meilei“ (2018) yra apmąstoma galimybė pajusti empatiją ir meilę kitoms gyvybės formoms. Šiame kūrinyje dėmesys sutelkiamas į žmogiškas emocijas, kurios galėtų mums padėti stumtelėti į šalį įprastas hierarchines struktūras ir paskatinti geriau suprasti ir pajusti kitas gyvybės formas. Čia apmąstoma šių emocijų kilmė, svarstoma, kaip jas atpažįstame ir kaip suprantame jų vaidmenį visame gyvajame pasaulyje.

Visą renginių programą galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą: http://www.ndg.lt/.../rengini%C5%B3-programa-empatija...

Renginys nemokamas.

Projekto organizatorius LNDM Nacionalinė dailės galerija.

Partneriai: Kauno menininkų namai, Šiaulių dailės galerija.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rėmėjai: Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, Frame šiuolaikinio meno fondas Suomijoje, Suomija ambasada Vilniuje, Suomių institutas Estijoje, Pro AV Saarikko Oy, Exterus, Fundermax, Best Western.

Informaciniai rėmėjai: lrytas.lt, Media Traffic.