Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Koncertas „Ilgesiui ir vilčiai“

2021-10-16

15:00

Chaimo Frenkelio vila, Vilniaus g. 74, Šiauliai

Valstybinis choras „Polifonija“ organizuoja trijų koncertų ciklą „Ilgesiui ir vilčiai“, skirtą Frenkelių šeimai. Programoje atliekama naujai sukurta septynių dalių chorinė siuita „Ilgesiui ir vilčiai“.

Pirmasis koncertas Pakruojyje jau įvyko ir sulaukė didelio pripažinimo, publikos ir scenos profesionalų įvertinimo. Kiti du koncertai numatyti:
Spalio 15 d. 18 val. Joniškyje (Joniškio raudonoji sinagoga),
Spalio 16 d. 15 val. Šiauliuose (Chaimo Frenkelio vila)
 
Autorių vaizduotė šios septynių dalių chorinės siuitos provaizdį piešė tarytum skambančią menorą – septynšakę žydų žvakidę, simbolizuojančią šviesos pergalę prieš tamsą.
Kūrinio siekis kaip ir menoros – meno kalba simboliškai įžiebti po vieną menoros žvakę, aliuziškai ją siejant su Frenkelių, pirmiausia Chaimo, Doros ir Jokūbo, gyvenimų ir darbų epizodais, jų šviesa Šiauliuose ir Lietuvoje.
 
Šio projekto įgyvendinimui susibūrė menininkų grupė. Pagrindinį muzikinį vaidmenį atlieka valstybinis choras „Polifonija“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Linas Balandis), jam pritaria profesionalių instrumentininkų komanda: Egidijus Ališauskas (birbynė), Matas Ričkus (elektrinė gitara), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Arkadijus Gotesmanas (perkusija). Dirigentas Linas Balandis. Koncertų režisierė Nomeda Bėčiūtė.

Skaitomi Vlado Braziūno ir Grigorijaus Kanovičiaus tekstai.
Kūrinio „Ilgesiui ir vilčiai“ tekstą parašė Vladas Braziūnas, muziką sukūrė kompozitorius Gintautas Venislovas.
 
Koncertai nemokami.
 
Rėmėjai:
LR Kultūros ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė
Partneriai: Pakruojo rajono savivaldybė, Joniškio istorijos ir kultūros muziejus, Šiaulių „Aušros" muziejus

Įėjimas galimas tik su Galimybių pasu.
Iš anksto registruojantis į renginius, prašome kreiptis šiais kontaktais:
Tel. Nr.: +370 651 40645
El. p. julija@polifonija.lt