Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Keičiasi AB „Šiaulių energija“ ir UAB „Šiaulių vandenys“ klientų aptarnavimo tvarka

Šiaulių miesto gyventojams šildymą, karštą ir šaltą vandenį tiekiančiose bendrovėse keičiasi klientų aptarnavimo tvarka. Kontaktiniu būdu be apribojimų aptarnaujami šiauliečiai, turintys galimybių pasą arba jam prilygstantį dokumentą.

 AB „Šiaulių energija“

AB „Šiaulių energija“ vartotojų priimamajame, įsikūrusiame Pramonės g. 10, Šiauliuose, nuo rugsėjo 13 d. klientai, turintys galimybių pasą arba jam prilygstantį dokumentą, kontaktiniu būdu yra aptarnaujami tiek iš anksto užsiregistravę, tiek be išankstinės registracijos. Kiti vartotojai, kurie rūpimo klausimo negalės išspręsti nuotoliniu būdu, ir toliau bus priimami tik iš anksto užsiregistravus tel. (8 41) 591 278. Rūpindamiesi Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikata, visus klientus kviečiame aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu.

Lankytis AB „Šiaulių energija“ draudžiama, jeigu jaučiatės prastai ir Jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų susirgimų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, dusulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jums rūpimus klausimus padėsime išspręsti telefonu ir el. paštu.

Klientams, turintiems galimybių pasą ar kitą jam prilygstantį dokumentą, rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes, o kitiems atvykusiems vyresniems nei 6 metų lankytojams BŪTINA dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes. Šis reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali. Tokiems lankytojams rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Prieš įeinant į vartotojų aptarnavimo salę privaloma dezinfekuoti rankas prie įėjimo esančiu dezinfekciniu skysčiu. Jeigu negalite atlikti rankų dezinfekcijos, privaloma mūvėti vienkartines pirštines, kurias rasite prie įėjimo į vartotojų aptarnavimo salę. Privaloma laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo – kosint ir čiaudint burna ir nosis pridengiama vienkartinėmis servetėlėmis (panaudotas iš karto išmesti į šiukšlių dėžę). Jeigu neturite servetėlių, būtina kosėti ir čiaudėti į sulenktos alkūnės linkį. Laukiant kol Jus aptarnaus privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų klientų ar darbuotojų.

Primename, kad bendrovės specialistai ir toliau teikia konsultacijas telefonu ir el. paštu, pagrindinius kontaktus rasite AB „Šiaulių energija“ tinklalapyje. Prašymus galite teikti el. paštu , jų formas rasite čia. Atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus ieškokite čia, jei nerasite Jums aktualaus, užpildykite pastarojo puslapio apačioje esančią klausimo formą.

 

 

UAB „Šiaulių vandenys“

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ (toliau – Nutarimas)  3.1.1 papunktyje nustatytus reikalavimus, nuo rugsėjo 13 d. UAB „Šiaulių vandenys“ kontaktiniu būdu aptarnauja gyventojus, atitinkančius vieną iš šių kriterijų:

„3.1.1.1. asmuo yra pasiskiepijęs viena iš šių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų:

3.1.1.1.1. praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Spikevax“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą, išskyrus šio nutarimo 3.1.1.1.5 papunktyje nurodytą atvejį;

3.1.1.1.2. praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

3.1.1.1.3. praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo, išskyrus šio nutarimo 3.1.1.1.5 papunktyje nurodytą atvejį;

3.1.1.1.4. po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

3.1.1.1.5. praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu;

3.1.1.1.6. praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Vaxzevria“ vakcinos antrosios dozės suleidimo, jei pirmajai skiepo dozei buvo naudojama „Vaxzevria“ vakcina, o antrajai – „Comirnaty“ vakcina arba atvirkščiai;

3.1.1.2. asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir:

3.1.1.2.1. diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas), arba

3.1.1.2.2. asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą (kai nustatomi anti-S, anti-S1 arba anti-RBD IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2) kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo atsakymą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina;

3.1.1.3. asmeniui, kuriam atliktas COVID-19 tyrimas, nustatytas neigiamas rezultatas,  – ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba greitąjį SARS-CoV-2 antigeno testą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti;

3.1.1.4. yra vaikas iki 16 metų.“

Gyventojai atitinkantys bent vieną aukščiau nurodytą kriterijų, atvykus į UAB „Šiaulių vandenys“ privalės pateikti tai įrodančius dokumentus.

Gyventojai, neatitinkantys vieno iš Nutarimo 3.1.1. papunktyje nurodytų kriterijų, aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, išskyrus:

 1. geriamojo vandens apskaitos prietaisų išdavimas;
 2. mėginių laboratoriniams tyrimams atlikti priėmimas.

Prieš atvykstant į UAB „Šiaulių vandenys“, rekomenduojame telefonu ar el. paštu susisiekti su specialistu ir suderinti paslaugos suteikimo laiką. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pasirūpinkime vieni kitais ir būkime sveiki!

„Šiaulių vandenys“ ir „Šiaulių energija“  informacija