Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Plečiamas jungtinio traukinio ir miesto transporto bilieto tinklas pradeda veikti Šiauliuose

LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ ir Šiaulių viešojo transporto vežėjas „Busturas“ šiauliečiams ir miesto svečiams pristato jungtinį traukinio ir autobuso bilietą. Jį nuo sausio 15 d. galės įsigyti visi traukiniais vykstantys keleiviai, kai jų pasirinkto maršruto pradinė ar galutinė stotelė bus Šiaulių geležinkelio stotis.

Ketvirtas pagal dydį Lietuvos miestas tampa trečiuoju, kuriame veiks ši darnų judumą skatinanti paslauga. Tokie bilietai jau veikia Vilniuje ir Klaipėdoje, tad jungtiniu bilietu nuo šiol galės naudotis apie vienas milijonas šių miestų gyventojų.

 

„Tęsiame jungtinio bilieto paslaugos plėtrą. Tikimės, kad ir Šiaulių gyventojai bei miesto svečiai vis dažniau rinksis keliones ne tik tvarų susisiekimą kuriančiais traukiniais, bet ir į geležinkelio stotis atvyks miestų viešuoju transportu. Toliau stiprinsime tvaraus keliavimo kultūrą ir šiuolaikiniams klientų poreikiams pritaikytus sprendimus, kuriais visi kartu prisidėsime prie darnesnės transporto sistemos Lietuvoje vystymo“, – sako bendrovei „LTG Link“ laikinai vadovaujantis Gediminas Šečkus.

 

Per kiek daugiau nei metus jungtinio – traukinio ir miesto viešojo transporto – bilieto paslauga Vilniuje ir Klaipėdoje jau spėjo pasinaudoti per 62 tūkst. klientų. Dažniausiai tokius bilietus rinkosi tarp Vilniaus ir Kauno keliaujantys klientai (maždaug 28 tūkst. bilietų), todėl tikimąsi, kad ši paslauga susidomėjimo sulauks ir Saulės mieste, kurio geležinkelio stotyje savo kelionę pradeda ar tęsia 470 tūkst. žmonių per metus.

 

„Siekiame tapti dažniausiu keliaujančiųjų pasirinkimu judėti mieste. Vienas iš būdų tai pasiekti – sukurti kuo palankesnes ir prieinamesnes sąlygas visiems norintiems pasinaudoti viešuoju transportu Šiauliuose. Jungtinis traukinio ir autobuso bilietas šiauliečiams ir miesto svečiams leis patogiai planuoti savo keliones. Nuo šiol jiems nereikės sukti galvos, kaip įsigyti autobuso bilietą vykstant į traukinių stotį  ar iš jos, ar pirkti bilietą iš vairuotojo mokant brangiau. Viešojo transporto patrauklumo gerinimas yra įmonės prioritetas, todėl su nekantrumu laukėme šios naujovės, kuri ne tik pagerins teikiamos paslaugos kokybę, bet prisidės prie darnaus judumo skatinimo“, – teigia „Busturo“ generalinis direktorius Vaidas Seirackas.

 

Kaip ir Vilniaus bei Klaipėdos, taip ir Šiaulių miesto viešojo transporto bilietą bus galima įsigyti perkant traukinio bilietus www.ltglink.lt arba mobiliojoje programėlėje, jungtinį bilietą pasirenkant kaip paslaugą. Įsigytas miesto viešojo transporto bilietas bus susietas su traukinio bilietu, t. y. jis galios 1 val.  atvykus į Šiaulių geležinkelio stotį arba tiek pat iki traukiniui išvykstant iš šios stoties. Bilieto Šiaulių miesto viešajame transporte papildomai žymėti nereikės.

 

Traukiniuose ir Šiaulių miesto autobusuose bus taikomos įprastai galiojančios lengvatos – 50 ar 80 procentų, pasinaudoti lengvatomis gali keleiviai, kuriems jos taikomos įstatymų numatyta tvarka.

 

Išsamią informaciją apie naują paslaugą galima rasti bendrovės interneto svetainėje https://ltglink.lt/jungtinis-bilietas-siauliu-mieste.  

 

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ yra LTG grupės dalis. Įmonė teikia tvaraus viešojo susisiekimo geležinkelių transportu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. „LTG Link“ siekia kurti patogesnių kelionių patirtį visiems klientams,  skatinti žmones dažniau rinktis tvaresnį geležinkelių transportą ir taip prisidėti prie transporto poveikio aplinkai mažinimo. Bendrovės pervežamų klientų skaičius pastaraisiais metais auga ir 2023 m. pasiekė apie 5 mln. keleivių, t. y. maždaug 7 proc. daugiau nei 2022 metais tuo pačiu laikotarpiu. 4,7 mln. iš šių keleivių keliavo Lietuvos vidaus maršrutais.

 „LTG Link“ ir  „Busturas“ informacija ir iliustracijos

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis